fbpx

Навіщо встановлювати віддалений нагляд?

Рівень злочинності в нашій країні змушує підприємців та населення не покладатися на роботу національної поліції, а використовувати засоби самостійного контролю. Одним з найбільш ефективних методів є пристрої відеофіксації.

Які основні переваги нагляду?

Звичайно, що основною перевагою такої системи є можливість, в реальному часі, контролювати порядок на об’єкті. Причому, в цьому випадку, не обов’язкова присутність охоронця на території. Сітка камер, що розміщені у найбільш важливих місцях, дає можливість одній людині встановити контроль багатьох зон. У випадку необхідності, така людина помітить відхилення від норми та зможе нейтралізувати загрозу.

Іншою перевагою камер є можливість не лише постійно контролювати певну кількість зон спостереження, але й записувати інформацію та архівувати файли. Тобто, у випадку правопорушення чи виникненні надзвичайної ситуації, завжди є можливість відтворити всі нюанси події, виявити причини та винних в цьому осіб. Крім того, відеозапис може бути використаний як беззаперечний доказ у суді. Не кажучи вже про те, що така інформація стане у нагоді для правоохоронних органів, при розслідуванні обставин конкретного правопорушення.

Як видно з вищесказаного, подібне обладнання є ефективним способом захисту території від несанкціонованого проникнення та викрадення майна. Насправді, пристрої мають набагато ширший діапазон використання.

Де використовують системи нагляду

Системи онлайн нагляду є популярним, адже можливість постійного контролю та документування усіх подій, дозволяє помічати та аналізувати певні процеси, виясняти їх причини. Це дозволяє оптимізувати робочі процеси збільшення їхньої ефективності та безпеки. Найбільш часто онлайн нагляд використовується для контролю на об’єктах:

 будинкиПромислові підприємства та склади. Крім охоронних функцій, камери відслідковують ефективність конкретних процесів на підприємстві. На основі отриманої інформації можна покращити роботу працівників та приладів.

Банки та супермаркети. В цьому випадку, на перший план виходять охоронні можливості обладнання. Слідкувати за діями одночасно багатьох відвідувачів дуже важко. В той же час, система не лише відслідковує нестандартну поведінку людини, але й задокументує її.

Будівельні майданчики. В процесі будівництва є так звані приховані роботи, результати яких, після їх завершення, побачити неможливо. А от відеозапис може відповісти на питання, наскільки якісно та згідно з проектною документацією виконувалися роботи такого характеру.

Автостоянки. Адміністрація автостоянки відповідає за збереження автомобілів, що знаходяться на її території. А оскільки автомобілів багато, то відео зйомка є надійним способом контролювати все, що відбувається біля кожного автомобіля.

Школи та дитячі садочки. Перевага такої технології в тому, що вона дозволяє контролювати всі події, що відбуваються з дітьми в навчальному заклади. А в деяких випадках, батьки можуть дистанційно спостерігати за своєю дитиною та загальною обстановкою в цьому закладі.

Крім вище веденого, сітка камер використовуються для контролю ситуації на дорогах та, навіть, для попередження лісових пожеж.

Для чого встановлювати камери?

Приватні домогосподарства вже давно використовують системи з великою користю для себе. При цьому, є декілька найбільш розповсюджених причин такої ситуації:

Охоронна функція сітки камер. Це найбільш затребувана опція. Зростання злочинності, а особливо квартирних крадіжок, робить встановлення таких систем вельми популярним кроком в усіх містах нашої країни.

Спостереження за дітьми та домашніми тваринами. Звичайно, батьки переживають за своїх дітей. Можливість в режимі реального часу побачити, чим займається дитина, дуже затребувана опція. Те ж саме стосується і власників домашніх тварин.

Спостереження за роботою домашнього персоналу. Камера дозволяють контролювати роботу няні, репетитора чи прибиральниці, в умовах відсутності господарів житла вдома. Особливо це важливо, якщо вдома залишається малолітня дитина.

Таким чином, сітка онлайн камер використовується, як на об’єктах громадського призначення, так і на промислових підприємствах та в домашніх господарствах. В будь – якому випадку, це дуже надійний та недорогий спосіб контролювати перебіг подій, забезпечити збереженість майна та безпеку дітей чи домашніх тварин.