Про нас

Вітаємо

Група компаній Колекс

Заснована в жовтні 2006 р.

На той час основним напрямком діяльності новоствореного підприємства був якісний монтаж охоронних систем та систем доступу. У зв’язку з тим, що ринок послуг був переповнений, ми боролись за кожного клієнта, гарантували високу якість робіт та обладнання. Завдяки рокам відданої праці у нас починали з’являтися постійні клієнти, які довірили нам свою безпеку (ВАТ “ЕлектронБанк”, торгівельна мережа “Воронін”, ТзОВ ВКФ “Пліт” і т.д.).

23 травня 2007 року ми отримали Ліцензію Міністерства Внутрішніх Справ України АВ№343091 на право надання послуг, пов’язаних з охороною державної та іншої власності. 
З’явилось Приватне підприємство «Колекс-1».

Відтоді ми можемо надавати повний комплекс послуг для забезпечення безпеки Вашого майна.

Не зупиняючись на досягнутому, ми продовжували підвищувати кваліфікацію наших працівників та розвивати партнерську мережу. 26 вересня 2007 р. в м. Київ було отримано сертифікат згідно з яким ПП “Колекс” стало офіційним представником ГК “Юнісистем” у м. Львові по системах відеонагляду Samsung Techwin. Під час виставки «Безпека 2007» ми познайомились з нашими черговими партнерами ТзОВ “Аргус-Інформ”. Результат не змусив чекати себе довго, і вже 05.12.2007 р. було підписано диллерську угоду між ПП “Колекс” та ТзОВ “Аргус-Інформ”. Метою підписання угоди стало бажання вивести на ринок Західного Регіону України продукцію нашого Харківського партнера. Всього за 1 місяць після підписання дилерської угоди ми змонтували та запустили перший пульт централізованої охорони АІ «Грифон» у нашого партнера ДП «Ефорт» в м.Стрий.
Вже на цей час кількість наших клієнтів перевищила цифру 300. Ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо розвиватися.

Ми отримали Ліцензію Державного департаменту пожежної безпеки МНС України на монтаж, технічне обслуговування установок пожежної сигналізації, а також на монтаж та технічне обслуговування систем оповіщення та управління евакуацією людей при пожежі. Відтепер ми відкрили для себе черговий напрям, який не зупинно розвивається і надалі. На даний момент ми створили власний пульт централізованої охорони (ПЦО), розширили коло своїх постійних клієнтів та партнерів.

З 12 березня 2009 року зареєстровано
Приватне підприємство «Колекс-2».

Це підприємство займається охороною віддалених об’єктів та особняків громадян, що проживають на околицях міста Львова. Групами швидкого реагування охоплено такі райони (села), як: Рудно, Зимна вода, Суховоля, Сокільники, Солонка, Малечковичі і т.п.

Основні завдання: забезпечення безпеки суб’єктів господарської діяльності як складової частини економічної безпеки України, надання послуг з охорони юридичним і фізичним особам з метою захисту їх прав та законних інтересів, охорона майна та фізичних осіб від протиправних зазіхань, сприяння правоохоронним та іншим державним органам у забезпеченні правопорядку і боротьби зі злочинністю.

Переваги: 1. досвід роботи з охоронним обладнанням; 2. професіоналізм набутий за роки, 3. відточена якість послуг; 4. повне виконання поставлених завдань; 5. оперативне реагування на тривоги; 6. чітке дотримання взятих зобов’язань; 7. повага до партнерів.

Принцип, якого ми дотримуємось:«Змінити все, що можна змінити в даний момент, спокійно ставитися до того, що в даний момент змінити не можливо і зуміти відрізнити перше від другого»(Ф. Асизький)