fbpx

Про нас

Вітаємо

Група компаній Колекс

Засноване в жовтні 2006 р.

На той час основний напрямок діяльності для новоствореного підприємства був якісний монтаж систем охоронної сигналізації, відеоспостереження та систем контролю доступу. У зв’язку з тим, що ринок систем безпеки був переповнений, ми боролись за кожного клієнта. Основною перевагою підприємства на ринку стала якість, надійність та швидкість виконання робіт.
Проходили місяці важкої праці, завдяки якій у нас починали з’являтися перші постійні клієнти (ВАТ “ЕлектронБанк”, торгівельна мережа “Воронін”, ТзОВ ВКФ “Пліт” і т.д.).

23 травня 2007 року ми отримали Ліцензію Міністерства Внутрішніх Справ України АВ№343091 на право надання послуг, пов’язаних з охороною державної та іншої власності. 
З’явилось Приватне підприємство «Колекс-1».

Відтоді ми можемо надавати повний комплекс послуг для забезпечення безпеки Вашого майна.

Не зупиняючись на досягнутому, ми продовжували підвищувати кваліфікацію наших працівників та розвивати партнерську мережу. 26 вересня 2007 р. в м. Київ було отримано сертифікат згідно з яким ПП “Колекс” стало офіційним представником ГК “Юнісистем” у м. Львові по системах відеонагляду Samsung Techwin. Під час виставки «Безпека 2007» ми познайомились з нашими черговими партнерами ТзОВ “Аргус-Інформ”. Результат не змусив чекати себе довго, і вже 05.12.2007 р. було підписано диллерську угоду між ПП “Колекс” та ТзОВ “Аргус-Інформ”. Метою підписання угоди стало бажання вивести на ринок Західного Регіону України продукцію нашого Харківського партнера. Всього за 1 місяць після підписання дилерської угоди ми змонтували та запустили перший пульт централізованої охорони АІ «Грифон» у нашого партнера ДП «Ефорт» в м.Стрий.
Вже на цей час кількість наших клієнтів перевищила цифру 300. Ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо розвиватися.

Ми отримали Ліцензію Державного департаменту пожежної безпеки МНС України на монтаж, технічне обслуговування установок пожежної сигналізації, а також на монтаж та технічне обслуговування систем оповіщення та управління евакуацією людей при пожежі. Відтепер ми відкрили для себе черговий напрям, який не зупинно розвивається і надалі. На даний момент ми створили власний пульт централізованої охорони (ПЦО), розширили коло своїх постійних клієнтів та партнерів.

З 12 березня 2009 року зареєстровано
Приватне підприємство «Колекс-2».

Це підприємство займається охороною віддалених об’єктів та особняків громадян, що проживають на околицях міста Львова. Групами швидкого реагування охоплено такі райони (села), як: Рудно, Зимна вода, Суховоля, Сокільники, Солонка, Малечковичі і т.п.

Основні завдання: забезпечення безпеки суб’єктів господарської діяльності як складової частини економічної безпеки України, надання послуг з охорони юридичним і фізичним особам з метою захисту їх прав та законних інтересів, охорона майна та фізичних осіб від протиправних зазіхань, сприяння правоохоронним та іншим державним органам у забезпеченні правопорядку і боротьби зі злочинністю.

Переваги: досвід, професіоналізм, якість послуг, відповідність виконаного замовлення до поставлених завдань, оперативність, чітке дотримання взятих зобов’язань і вчасне їх виконання, повага до партнерів, популярність.

Принцип, якого ми дотримуємось:«Змінити все, що можна змінити в даний момент, спокійно ставитися до того, що в даний момент змінити не можливо і зуміти відрізнити перше від другого»(Ф. Асизький)

Огляд послуг

Ми пропонуємо швидкі, професійні та виняткові послуги

Досвід та професійність наших працівник запорука вашої безпеки. Ми піклуємося про те, щоб у вашому домі чи офісі був спокій. Для нас важливо, щоб клієнт був певний у тому, що в скрутну мить йому є на кого покластись.

Наша команда

Микола Дмитрович

Генеральний директор

Семен Сергійович

Відділ інженерно-технічного обслуговування

Наталія Григорівна

Відділ менеджменту

Олексій Олександрович

Відділ охоронних послуг

Володимир Ігорович

Відділ технічного забезпечення ПЦО

Михайло Васильович

Відділ охоронних послуг

Володимир Володимирович

Відділ технічного забезпечення ПЦО

Надаємо найкращі рішення для безпеки наших клієнтів

0
Компаній під охороною
0
Будинків під охороною
0
Груп реагування
Відгуки

Наш партнер по охороні наших магазинів! Якісний сервіс, вигідні умови співпраці, рекомендую!

Олександр

Завдяки цим хлопцям ми отримали найкращу систему безпеки в нашому  районі.

Павло

Дякуємо вам надійну охорону. За роки співпраці з Вами задоволені якістю послуг, а саме головне вашим вміння вирішувати складні ситуації. Дякуємо.

Марія

Наша компанія вже не перший рік співпрацює з Колекс. Рекомендуємо своїм знайомим.

Роман

Нам довіряють