Охорона банків

Охорона банківських відділень у Львові

✅ Охороняємо банківські установи, банкомати, ломбарди.
✅ Визначаємо технічну укріпленость будівлі, приміщення під відділення.
✅ Встановлюємо багаторівневі рубежі безпеки для сховищ та касових зон.
✅ Використовуємо ліцензовані охоронно-пожежної пристрої.
✅ Організовуємо фізичну охорону банківського відділення, постовий режим.
✅ Маємо досвід організації захисту банків на території Львівської обл.Створення охорони для банку

етапи охорони банку

1. Обстеження об`єкта. Це етап вибору форм та способів охорони. Експерт оглядає приміщення майбутнього банку, шукає уразливість у технічній укріпленості будівлі банку.
2. Визначення укріпленості об`єкту – це перевірка конструктивних особливостей перекриття та перестінків, перевірка надійності підлоги, визначення способів потрапляння в будівлю майбутнього банку.
3. Готуємо список обладнання. Після погодження кошторису – етап замовлення і переговорів з постачальниками та виробниками.
інсталяції та налаштування пристроїв.
4. Проводимо монтаж охоронних мереж: тривожної кнопки, датчиків руху, сирен, камер. Піключаємо протипожежні пристрої.
5. Перевіряємо ефективність пристроїв. Приміщення поділяється на групи з різними рівнями доступу. На пост охоронника виводимо камери стеження різного класу та кутів огляду тощо.
6. Організовуємо позмінну постову охорону. Організація пропускного режиму проводиться через системи контролю доступу та варту. Приміщення підключаємо до пульту спостереження 24/7.Охорона банку: фізичний захист

Колекс реалізовує всесторонній захист банківських відділень, а саме – порядок відвідування банку. Щоб не допустити самовільного входу в службові приміщення, охоронець банку виконує положення пропускного режиму: допуск працівників, реєстрація відвідувачів, видача перепусток та ключів, вирішення конфліктів з відвідувачами.

Наявність охоронника допоможе персоналу дотриматися правил безпеки в надзвичайній ситуації. До позаштатних ситуацій входять: пожежа у відділенні, стихійне лихо, спроба пограбування та ін.

Ми надаємо послуги фізичного захисту відділень та філіалів банківських структур. Підбираємо охоронників відповідної кваліфікації, проводимо підготовку та технічне оснащення. Забезпечуємо позмінне чергування. Саме тому нам довіряють охорону банку у Львові.

фізична охорона львів

Які фінансові установи охороняємо?

✅ Охороняємо ломбарди та кредитні спілки.
✅ Охороняємо установи швидкого кредитування.
✅ Підключаємо до охорони відділення банків.
✅ Охороняємо банкомати, встановлюємо обладнання.
✅ Охороняємо пункти обміну валют та пункти переказу коштів.

Виконуємо всі види робіт по охороні фінансових установ, а це дозволяє нашим клієнтам вчастно попереджати виникнення загроз та ліквідувати їх. Здійснюємо охорону банків у чіткій послідовності, тому наші клієнти у найкоротший термін відкривають нові відділення, а також відновлюють поточну роботу об’єкту.

Охорона банкоматів

Охорона банку — це сукупність заходів, які забезпечують багаторівневий захист матеріальних цінностей фінансової установи. Захист відвідувачів і працівників банку втілюється системами безпеки, які моментально попереджають правоохоронні органи про вторгнення до грошових сховищ.

Наприклад, в банкомати інсталяюємо плати сигналізацій, а у платіжні термінали підключаємо камери та датчики. Для фіксації порушень об’єкт встановлюємо на 24 годинний моніторинг ПЦО. Охорона банків та банкоматів – відповідальна місія, що потребує максимальної фізичної та технічної підготовки виконавців, яку ми здобули за 13 років охорони фінансових установ.

охорона банкоматів у львові