fbpx

Ліцензії

Ліцензії та сертифікати

23 травня 2012 року ми отримали Ліцензію Міністерства Внутрішніх Справ України АД № 032218 на право надання послуг, пов’язаних з охороною державної та іншої власності.

26 жовтня 2011 року ми отримали Ліцензію Міністерства Внутрішніх Справ України АВ № 592434 на право надання послуг з охорони власності та громадян. 

Ліцензія Пожежна безпека

30 грудня 2013 р. ми отримали Ліцензію Державної служби України з надзвичайних ситуацій на монтаж, технічне обслуговування установок пожежної сигналізації, а також на монтаж та технічне обслуговування систем оповіщення та управління евакуацією людей при пожежі.

26 червня 2012 р. в Центрі спец.підготовки “ГАЛ-БЕЗПЕКА” директором ПП “Колекс” було отримано сертифікат у відповідності з програмою навчання по організації провадження господарської діяльності з надання послуг, пов”язаних з охороною державної та іншої власності, надання послуг з охорони громадян.

26 вересня 2007 р. в м. Київ було отриманосертифікат згідно з яким ПП “Колекс” стало офіційним представником ГК “Юнісистем” у м. Львові по системам відеонагляду Samsung Techwin.
З найповнішим асортиментом систем відеонагляду ви скоро зможете ознайомитись на сайті, в розділі відеоспостереження, або звернувшись до нас в офіс. 

витяг з наказу про видачу ліцензій

9 квітня 2019 року ПП “Колекс-2” було отримано ліцензію на провадження охоронної діяльності. Витяг з наказу №261

Таким чином група охоронних компаній “Колекс” має всі дозвільні документи, щоб охороняти та гарантувати безпеку для своїх клієнтів.