fbpx

Ліцензії

Ліцензії та сертифікати

23 травня 2012 року ми отримали ліцензію на охоронну діяльність від Міністерства Внутрішніх Справ України АД № 032218  Це документ на право надання послуг, пов’язаних з охороною державної та іншої власності.

26 жовтня 2011 року ми отримали Ліцензію Міністерства Внутрішніх Справ України АВ № 592434 на право надання послуг з охорони власності та громадян. 

Ліцензія Пожежна безпека

30 грудня 2013 р. ми отримали Ліцензію Державної служби України з надзвичайних ситуацій на монтаж, технічне обслуговування установок пожежної сигналізації, а також на монтаж та технічне обслуговування систем оповіщення та управління евакуацією людей при пожежі.

26 червня 2012 р. в Центрі спец.підготовки “ГАЛ-БЕЗПЕКА” директором ПП “Колекс” було отримано сертифікат у відповідності з програмою навчання по організації провадження господарської діяльності з надання послуг, пов”язаних з охороною державної та іншої власності, надання послуг з охорони громадян.

Сертификат Аякс для Колекс

В січні 2020 р. було отримано сертифікат, який підтверджує, що “Колекс” є авторизованою охоронною компанією Ajax Systems в Україні.
З найповнішим асортиментом обладнання ви зможете ознайомитись в нашому магазині.

витяг з наказу про видачу ліцензій

9 квітня 2019 року ПП “Колекс-2” було отримано ліцензію на провадження охоронної діяльності. Витяг з наказу №261

Таким чином група охоронних компаній “Колекс” має всі дозвільні документи, щоб охороняти та гарантувати безпеку для своїх клієнтів.

У 2019 р. компанією Колекс було отримано сертифікат авторизованого партнера Ajax. Цей документ надає право здійснювати консультації та продаж охоронного обладнання. Ми надаємо технічну підтримку та інсталюємо пристрої від Ajax Systems у Львові.

сертифікат на встановлення відеонагляду

Сертифікат відповідності Dahua

Сертифікат відповідності Hikvision

сертифікат відповідності колекс

Сертифікат відповідності Ajax.