Ліцензії

Ліцензії та сертифікати

23 травня 2012 року ми отримали ліцензію на охоронну діяльність від Міністерства Внутрішніх Справ України АД № 032218  Це документ на право надання послуг, пов’язаних з охороною державної та іншої власності.

26 жовтня 2011 року ми отримали Ліцензію Міністерства Внутрішніх Справ України АВ № 592434 на право надання послуг з охорони власності та громадян. 

Ліцензія Пожежна безпека

30 грудня 2013 р. ми отримали Ліцензію Державної служби України з надзвичайних ситуацій на монтаж, технічне обслуговування установок пожежної сигналізації, а також на монтаж та технічне обслуговування систем оповіщення та управління евакуацією людей при пожежі.

У 2019 р. компанією Колекс було отримано сертифікат авторизованого партнера Ajax. Цей документ надає право здійснювати консультації та продаж охоронного обладнання. Ми надаємо технічну підтримку та інсталюємо пристрої від Ajax Systems у Львові.

Сертификат Аякс для Колекс

В січні 2020 р. було отримано сертифікат, який підтверджує, що “Колекс” є авторизованою охоронною компанією Ajax Systems в Україні.
З найповнішим асортиментом обладнання ви зможете ознайомитись в нашому магазині.

28 травня 2021 року третій рік поспіль компанія Колекс — авторизована охоронна компанія Ajax Systems на території України у 2021 році.

Здійснюємо офіційний продаж обладнання за ціною виробника, кваліфіковане обслуговування.

26 червня 2012 р. в Центрі спец.підготовки “ГАЛ-БЕЗПЕКА” директором ПП “Колекс” було отримано сертифікат у відповідності з програмою навчання по організації провадження господарської діяльності з надання послуг, пов”язаних з охороною державної та іншої власності, надання послуг з охорони громадян.

витяг з наказу про видачу ліцензій

9 квітня 2019 року ПП “Колекс-2” було отримано ліцензію на провадження охоронної діяльності. Витяг з наказу №261

Таким чином група охоронних компаній “Колекс” має всі дозвільні документи, щоб охороняти та гарантувати безпеку для своїх клієнтів.

Сертифікат відповідності Hikvision

сертифікат відповідності колекс

Сертифікат відповідності Ajax. 

сертифікат відповідності для пульту

Сертифікат відповідності ПЦС. 

Додаток дозволу

Додаток до сертифікату відповідності про пульт спостереження.

сертифікат на встановлення відеонагляду

Сертифікат відповідності Dahua