Охоронна сигналізація

Satel – провідна сигналізація

Охоронна сигналізація Satel призначена для охорони не тільки приватної оселі, але і банківських установ, магазинів, офісів. Обладнання від польського виробника відоме ще з 1990-х років. На його основі створюють малі та розширені системи безпеки: satel ca-6; satel ca-10. Вартість комплекту сигналізації сател значно вища вітчизняних аналогів, тому потребує детального розрахунку.

Початкова комплектація системи Satel:
➔ ППК Satel – централь для управління;
➔ магніти відкриття дверей, датчики руху;
➔ з’єднувальні елементи.

охоронна сигналізація львів

Охоронна сигналізація Лунь

Лунь 25 — комплект провідної сигналізації українського виробництва, що поєднує в собі функції охоронно-пожежних пристроїв. Сигналізація Лунь чудово підходить для захисту невеликих об’єктів, тому пересічному замовнику не потрібно переплачувати за дорожчі комплекти. Базового набору вистачить для захисту оселі.
Ціна Лунь 25 залежить від характеристик, проте до базового комплекту можна інтегрувати модулі Лінд-7, Лінд-11ТМ. Виробник гарантує безпеку та максимальну автоматизацію процесів.

Мінімальна комплектація системи Лунь:
ППКОП Лунь-25 ➔ приймально-контрольний охоронно-пожежний прилад;
датчики відкриття, руху;
додаткові компоненти.

сигналізація лунь

Безпровідна система Ajax

Миттєве виявлення порушника, простота управління та стильний дизайн – це ключові особливості бездротової охоронної сигналізації. Пристрої всесторонньо захищають оселю, оповіщаючи господарів про несанкціоноване проникнення до приміщення. Комплект можна суттєво розширити, придбавши додаткові датчики.

Базовий набір складається з:
➔ централі Hub
➔ датчика DoorProtect
➔ сповіщувача MotionProtect
➔ брелока SpaceControl.

Детальніше про охоронну систему Ajax

комплект сигналізації аякс


Безпровідна сигналізація MAKS

Це недорога бездротова система для захисту помешкання від злочинців. Пристрій має два постійні канали зв’язку Ethernet та GSM / GPRS, якими надсилає сповіщення на смартфон власника та пульт охоронної компанії. Комплект можна масштабувати до 200 сповіщувачів, 60 брелків чи 8 клавіатур. Виробник зазначає, що відстань роботи захищеного радіоканалу до 2000 м. Управління здійснюється через застосунок для iOS чи Android.

Початкова комплектація:
➔ централь для управління;
➔ магніти відкриття дверей, датчики руху;
➔ елементи живлення

Дізнатися більше

безпровідка сигналізація

Яку обрати систему охоронної сигналізації?

    ✅ Залишайте контакти, щоб дізнатися, яка система сигналізації потрібна на Вашому об'єкті.