fbpx

Контроль доступу

Контроль доступу

контроль доступу львів

Системи контролю доступу у Львові

✅ Встановлюємо системи контролю та управління доступом.
✅ Програмуємо системи обмеження доступу по картці, брелку.
✅ Проектуємо та обслуговуємо системи контролю доступу та обліку робочого часу для готелів, житлових комплексів, офісів, державних підприємств, паркінгів.

Контроль доступу – це комплекс програмно-технічних пристроїв для автоматичного контролю та обмеження входу стороннім особам на об`єкт. Система розподіляє права доступу та визначає час та ім`я резидента, забезпечуючи захист від небажаних гостей. Власник системи обирає, кому можна відкрити приміщення та віддалено надає доступ. Система контроля доступу Львів може вести облік робочого часу працівників, збирати інформацію про відвідувачів.Як замовити встановлення?

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ

Замовте консультацію інженера контролю доступу

ОГЛЯД ОБ’ЄКТУ

Вибір обладнання. Складання кошторису та обговорення пропозиції.

ВСТАНОВЛЕННЯ СКД

Монтаж, підключення та програмування системи контроля доступом

ЗАПУСК СИСТЕМИ КОНТРОЛЯ ДОСТУПОМ

Перевірка та запуск об'єкта. Консультація щодо використання СКД

Монтаж системи контролю доступу

монтаж скд

1. Розробляємо проект. Визначаємо тип приміщення, складаємо план розмежування точок доступу. Окремі приміщення мають рівні доступу, тому налаштовуємо ідентифікатори дозволу. Моделюємо надзвичайні ситуації, при яких знадобиться блокування зон.
2. Погоджуємо ціну монтажних робіт та обладнання. Спеціаліст готує детальний кошторис, в якому вказує перелік робіт та вартість обладнання.
3. Закуповуємо обладнання. Після погодження вартості, закуповуємо прилади у виробників, тому надаємо знижку для постійних клієнтів.
4. Монтаж СКД. Фахівці встановлюють периферійне обладнання: двері, електромагнітні замки, турнікети та підключають систему до мережі з центральним сервером. Встановлення супроводжується поетапними випробуваннями, щоб переконатися у функціонуванні системи.
5. Вводимо систему в експлуатацію. Фінальне тестування всіх точок доступу при позаштатній ситуації. Після виконання вищезазначених робіт, монтаж системи вважаємо завершеним.

Встановлюємо та налаштовуємо

 • Системи автоматизації.
 • Контролери та зчитувачі.
 • Замки механічні.
 • Замки електромеханічні.
 • Замки електромагнітні.
 • Турнікети та огородження прохідної.
 • Система STOP-net.
 • Контроль доступу ACCO.
 • Програмне забезпечення “Золоті ворота”.
 • Інтегровану систему безпеки “Фортеця”.
 • Контроль доступу для будинку

  Відеодомофон дозволяє побачити гостя, дистанційно відкривати ворота чи двері не виходячи з будинку. Ви зможете запобігти спробі проникнення до вашого дому та відкрити двері, якщо хтось із родини втратить ключ. Ми пропонуємо встановит домофон з камерою, що інтегрується в охоронну систему всього будинку.

  Переваги подібних рішень:

  ✅ Дистаційний дозвіл на вхід.
  ✅ Ідентифікація відвудувача.
  ✅ Інтеграція із системами охорони.
  ✅ Відсутність небажаних гостей та проникнення на територію.  Контроль доступу в офіс

  Електронна прохідна, контролери, електронні замки знижують витрати на заходи безпеки. Система ідентифікує персонал, який користується картками доступу, тому сторонні особи в офіс не потраплять. Ми встановлюємо системи доступу по пластиковим карткам та брелкам для офісних приміщень. Обираємо оптимальне по ціні обладнання, співпрацюємо з виробниками.

  Переваги встановлення СКД в офісі:

  ✅ Захист від входу сторонніх осіб.
  ✅ Облік робочого часу працівників.
  ✅ Дистанційне управління доступом.
  ✅ Аналітика відвідування приміщення.
  ✅ Поєднання із системами безпеки.
  ✅ Персональний доступ, захист від дублювання іменних пропусків.

  Контроль доступу в під’їзд

  Обмеження доступу в багатоквартирний будинок – це захист від небажаних відвідувачів, збереження листів у поштових скриньках та чистота в під’їзді. Необхідний рівень захисту забезпечить багатоквартирна домофонна система. Електромагнітний замок та домофон завадять стороннім потрапити до вашої оселі. Ціну встановлення домофонної системи визначаємо після огляду, порадимо оптимальних комплект.

  Переваги домофонної системи:

  ✅ Дистаційний дозвіл на вхід.
  ✅ Дозвіл використання ліфту.
  ✅ Збереження тепла на сходових майданчиках зимою.
  ✅ Відсутність сміття у під’їзді.

  домофон для підїзду

  Залиште заявку на консультацію

  монтаж скуд львів

   *Замовте безкоштовну консультацію інженера безпеки. Вартість встановлення системи контролю наші співробітники розрахують індивідуально.

   Вартість монтажних робіт

   1. В перелік робіт входить виїзд спеціаліста на об’єкт для визначення кількості обладнання, підрахунку кількості зчитувачів та заміру довжини дротів.
   2. Обираємо оптимальну систему та обговорюємо вартість монтажних робіт. На ціну обладнання впливає репутація виробника, тому порадимо надійні, перевірені системи.

   3. Експерт складає детальний кошторис. Погоджуємо вартість та підписуємо договір.
   4. Встановлюємо систему та вводимо в експлуатацію. Інженери Колекс проектують та встановлюють системи контролю та управління доступом для торговогових центрів, офісів, банків. Залиште заявку на консультацію та дізнайтеся більше про наші послуги.