Тривожна сигналізація

тривожна сигналізація

Тривожна сигналізація у Львові

✔️ Монтаж тривожної кнопки на вашому об’єкті.
✔️ Програмування сценаріїв системи тривожної сигналізації.
✔️ Охороняємо об’єкти на тривожній сигналізації: кафе, офіси, помешкання громадян.
✔️ Пропонуємо тривожні кнопки, що спрацьовують без збоїв.
✔️ Реагуємо на виклики 24/7, підключаємо об’єкт на пульт КОЛЕКС.

Безкоштовно
• Підключимо об’єкт на власний пульт спостереження.
• Встановимо безпровідну смарт-систему безпеки Ajax.

Порядок співпраці

Вкажіть номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.
Спеціаліст надасть консультацію: озвучить вартість тривожної сигналізації.
Етап підключення тривожної кнопки. Програмуємо. Перевіряємо.
Встановлюємо об'єкт на пульт постійної охорони. Захищаємо 24/7

Встановлення тривожної сигналізації

встановлення тривожної сигналізації

1. Розробляємо план тривожної сигналізації, враховуючи потреби замовника послуг. Визначаємо категорію об’єкту та обираємо тип тривожної сигналізації. 2. Визначаємо кількість відповідальних осіб. Моделюємо надзвичайні ситуації та переміщення людей у переміщені. Якщо це магазин, то тривожна кнопка встановлюється під прилавок, біля продавця. 3. Передбачаємо фактори, що викликають автоматичне спрацювання обладнання. 4. Погоджуємо проєкт з клієнтом, замовляємо сертифіковані пристрої за оптовою ціною. 6. Встановлюємо тривожну сигналізацію. Фахівці інсталюють обладнання, дотримуючись стандартів виробника. Налаштовують кнопку виклику на смартфоні для швидкого виклику охоронців. 7. Вводимо в експлуатацію: перевіряємо підключення кнопки до пульту охорони. Проводимо інструкраж. * Тривожна кнопка КОЛЕКС — гарантує спокій та захист від непередбачуваних візитів.

Система тривожної сигналізації

Тривожна сигналізація — це система охоронних приладів, які передають сигнал тривоги непомітно для сторонніх очей. При натисканні кнопки, сигнал тривоги надходить на пульт охоронної служби. За допомогою цього пристрою, потерпілий попереджає черговий підрозділ про напад, закликаючи про допомогу. Тривожна сигналізація складається з прихованої стаціонарної клавіші та централі (ППК). Оператор пульту класифікує виклик та повідомляє групу охоронців, що чергують неподалік. Середній час прибуття групи 8-10 хв. Цього часу достатньо, щоб затримати грабіжника чи нейтралізувати загрозу. Прихована кнопка непомітна для зловмисників, отже вони не чекатимуть прибуття укомплектованої групи охоронників. Оповіщення про порушення має залишитися непоміченим, тому наші інженери заздалегідь продумують місця встановлення кнопки тривожного виклику (КТВ).

система тривожної сигналізації

Ліцензія МВС на охорону власності та громадян

Компанія Колекс має відповідні ліцензії на охоронну діяльність. Ми здійснюємо встановлення тривожної кнопки на різних об’єктах: ресторани, кафе, магазини. Замовивши послугу, ви отримаєте комплексне вирішення проблем із сигналізацією. Враховуємо побажання замовників, надаючи обладнання по помірній ціні. Наші фахівці підключають тривожну сигналізацію, дотримуючись всіх нормативів та інструкцій. Саме тому ви можете: ✔ Замовити розробку плану тривожної сигналізації. ✔ Отримати затвердження документації у контролюючих органів. ✔ Замовити монтаж тривожної кнопки на своєму об’єкті. ✔ Розраховувати на технічне обслуговування та охорону.

Що таке тривожна кнопка?

Тривожна кнопка (ТК) – це пристрій для миттєвого виклику охоронців при виникненні надзвичайної ситуації на об’єкті: пограбування, напад, підозріла поведінка відвідувачів, тощо. Кнопка тривожного виклику активується натисканням клавіші пальцем. ТК буває бездротовою: мобільна тривожна кнопка у вигляді брелка, а також провідною, що встановлюється стаціонарно у непомітному місці. Вартість підключення провідної тривожної кнопки незначна. Зверніть увагу на зручніші види кнопок: брелок, кнопка на смартфоні. Наша компанія має практичний досвід встановлення кнопки тривожної сигналізації для готелів, ресторанів та цілодобових магазинів, адже там найчастіше використовують КТС.

що таке тривожна кнопка

Тривожна кнопка Лунь-ТК

Лунь-ТК — мобільна тривожна кнопка призначена для передачі тривожного повідомлення з будь-якого місця на об’єкті, адже пристрій працює по бездротовому каналу GSM. Пристрій можна носити на одязі або ремені за допомогою кліпси. GSM тривожна кнопка Лунь може працювати стаціонарно і живитися від постійного джерела струму або Power Bank. Її можна зафіксувати на плоску поверхню стола чи стіни. Пристрій обладнано індикатором, який відображає заряд батареї та несправності. ➟ Кількість слотів для SIM-карт – 2шт. ➟ Автономність – до 69 годин. ➟ Вага пристрою – 50 г. Ціна тривожної кнопки Лунь-ТК – 3 414 грн.

тривожна кнопка лунь тк

Тривожна кнопка Ajax Button

Ajax Button – бездротова тривожна кнопка, передає тривогу на відстань до 1300 м. Працює по зашифрованому протоколу передачі сигналу, який не дозволить перехопити повідомлення. Кнопка має спеціальну форму, тому захищена від випадкових натискань чи проникнення води. Виробник гарантує використання пристрою без заміни батареї до 5 років. Кнопка (аякс) функціонує лише у поєднанні з хабами Hub, Hub Plus, ReX. Підтримує сценарії управління електронікою, ролетами, світлом. Щоб викликати охоронників є кілька режимів: швидке натискання; натискання із затримкою 1,5 секунди; подвійне натискання з проміжком 0,5 с. Вартість Ajax Button – 749 грн.

тривожна кнопка аякс

Екстрена кнопка Ajax DoubleButton

Бездротова кнопка Ajax DoubleButton призначена для охорони комерційних та приватних об’єктів. Дальність спрацювання бездротового радіо протоколу до 1300 м. Кнопку можна зафіксувати у зручному місці, або ж носити з собою по території. Особливістю пристрою стала пластикова перетинка між кнопками, що захищає від випадкового натискання пристрою у кишені. Корпус має ступінь захисту IP55. Встановленої батареї вистачає на 5 років безперервної роботи. Вартість DoubleButton – 749 грн.

подвійна тривожна кнопка аякс

Замовити тривожну кнопку

  *Дізнайтеся, яка вартість години охорони на тривожній сигналізації?
  Залиште контакти, щоб ми зв'язалися з Вами та повідомили ціну встановлення тривожної кнопки.

  Нас часто запитують

  Яка вартість тривожної кнопки?

  В продажу пристрої кількох виробників:
  ➟ GSM кнопка Лунь-ТК від 3 414 грн.
  ➟ Бездротова тривожна кнопка Ajax Button від 749 грн.
  ➟ Бездторова кнопка Ajax DoubleButton – 749 грн.

  Який час прибуття групи на отриманий виклик?

  Група реагування прибуває до 7 хв. у Львові.

  Як можна підключити тривожну сигналізацію?

  Телефонуйте за номером (067) 67 01 200. Для обстеження приміщення виїжджають технічні працівники ➟ послуга безкоштовна.

  На які об’єкти потрібно встановити КТС?

  Ми радимо встановити тривожну кнопку у магазині, МАФ цілодобовому готелі, хостелі, квартирі,

  Якщо тривожну кнопку натиснули помилково?

  Потрібно зателефонувати в охоронну службу, повідомити номер об’єкта та пояснити ситуацію.