fbpx

Тривожна сигналізація

Тривожна сигналізація

тривожна сигналізація

Тривожна сигналізація у Львові

✅ Встановлюємо кнопки тривожного виклику.
✅ Проектуємо та програмуємо систему тривожної сигналізації.
✅ Охороняємо об’єкти з тривожною кнопкою: кафе, офіси, помешкання.
✅ Пропонуємо тривожні кнопки, що спрацьовують без збоїв.
✅ Реагуємо на виклики 24/7, підключаємо на пульт КОЛЕКС.

Порядок співпраці

Вкажіть номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.
Спеціаліст надасть консультацію: озвучить вартість тривожної сигналізації.
Етап підключення тривожної кнопки. Програмуємо. Перевіряємо.
Встановлюємо об'єкт на пульт постійної охорони. Захищаємо 24/7

Встановлення тривожної сигналізації

встановлення тривожної сигналізації

1. Розробляємо план тривожної сигналізації, враховуючи потреби замовника охорони. Визначаємо категорію об’єкту та обираємо пристрої згідно завдань безпеки. Обираємо тип кнопки та виробника тривожної сигналізації.
2. Визначаємо кількість відповідальних осіб. Моделюємо надзвичайні ситуації та переміщення людей у переміщені. Якщо це магазин, то тривожна кнопка встановлюється під прилавок, біля продавця.
3. Передбачаємо фактори, що викликають автоматичне спрацювання обладнання.
4. Погоджуємо проєкт з клієнтом, замовляємо сертифіковані пристрої за оптовою ціною.
6. Встановлюємо тривожну сигналізацію. Фахівці інсталюють обладнання, дотримуючись стандартів виробника. Налаштовують кнопку виклику на смартфоні для швидкого виклику охоронців.
7. Вводимо в експлуатацію: перевіряємо підключення кнопки до пульту охорони. Консультуємо.
* Тривожна кнопка КОЛЕКС — гарантує спокій та захист від непередбачуваних обставин.

Система тривожної сигналізації

Тривожна сигналізація — це система охоронних приладів, які передають сигнал тривоги непомітно для сторонніх очей. При натисканні кнопки, сигнал тривоги надходить на пульт охоронної служби. За допомогою цього пристрою, потерпілий попереджає черговий підрозділ про напад, закликаючи про допомогу.

Тривожна сигналізація складається з прихованої стаціонарної клавіші та централі (ППК). Оператор пульту класифікує виклик та повідомляє групу охоронців, що чергують неподалік. Середній час прибуття групи 8-10 хв. Цього часу достатньо, щоб затримати грабіжника чи нейтралізувати загрозу. Прихована кнопка непомітна для зловмисників, отже вони не чекатимуть прибуття укомплектованої групи охоронників. Оповіщення про порушення має залишитися непоміченим, тому наші інженери заздалегідь продумують місця встановлення кнопки тривожного виклику (КТВ).

система тривожної сигналізації

Ліцензія МВС на охорону власності та громадян

Компанія Колекс має відповідні ліцензії на охоронну діяльність. Ми здійснюємо підготовку проектно-кошторисної документації для різних категорій об’єктів: ресторани, кафе, магазини, тому замовивши послугу ви отримаєте комплексне вирішення проблем із сигналізацією. Враховуємо побажання замовників, надаючи обладнання по помірній ціні. Наші фахівці підключають тривожну сигналізацію, дотримуючись всіх нормативів та інструкцій.
Саме тому ви можете:

✔ Замовити розробку плану тривожної сигналізації.
✔ Отримати затвердження документації у контролюючих органів.
✔ Замовити монтаж тривожної кнопки на своєму об’єкті.
✔ Розраховувати на технічне обслуговування та охорону.


Що таке тривожна кнопка?

Тривожна кнопка (ТК) – це пристрій для миттєвого виклику охоронців при виникненні надзвичайної ситуації на об’єкті: пограбування, напад, підозріла поведінка відвідувачів, тощо. Кнопка тривожного виклику активується натисканням клавіші пальцем. ТК буває бездротовою: мобільна тривожна кнопка у вигляді брелка, а також провідною, що встановлюється стаціонарно у непомітному місці. Вартість провідної тривожної кнопки незначна, але бувають більш зручніші види кнопок: брелок, кнопка на смартфоні.

Якщо тривожну кнопку натиснули помилково, потрібно зателефонувати в охоронну службу, повідомити номер об’єкта та пояснити ситуацію. Наша компанія має практичний досвід встановлення кнопки тривожної сигналізації для готелів, ресторанів та магазинів де найчастіше використовують КТС.

що таке тривожна кнопка

Тривожна кнопка Лунь-ТК

Лунь-ТК — мобільна тривожна кнопка призначена для передачі тривожного повідомлення з будь-якого місця на об’єкті, адже пристрій працює по бездротовому каналу GSM.
За допомогою кліпси кнопку Лунь-ТК можна носити на одязі або ремені. GSM тривожна кнопка Лунь може працювати стаціонарно і живитися від постійного джерела струму або Power Bank. Її можна зафіксувати на плоску поверхню стола чи стіни. Пристрій обладнано індикатором, який відображає заряд батареї та несправності.
Кількість слотів SIM-карт – 2
Автономність – до 69 годин.
Вага – 50 г.

Ціна тривожної кнопки Лунь-ТК – 1999 грн.

тривожна кнопка лунь тк

Тривожна кнопка Ajax Button

Button – бездротова тривожна кнопка від Ajax Systems, передає тривогу на відстань до 1300 м. Працює по зашифрованому протоколу передачі сигналу, який не дозволить перехопити повідомлення. Кнопка має спеціальну форму, тому захищена від випадкових натискань чи проникнення води. Виробник гарантує використання пристрою без заміни батареї до 5 років.

Кнопка функціонує лише у поєднанні з хабами Hub, Hub Plus, ReX. Підтримує сценарії управління електронікою, ролетами, світлом при довгому натисканні та сценарій виклику охоронників при короткому натисканні.

Вартість Ajax Button – 549 грн.

тривожна кнопка аякс

Замовити тривожну кнопку

    *Дізнайтеся, яка вартість години охорони на тривожній сигналізації?
    Залиште контакти, щоб ми зв'язалися з Вами та повідомили ціну встановлення тривожної кнопки.