fbpx

Охорона будинку

охорона будинку

Охорона будинку у Львові

✔️ Охороняємо більше 200 будинків, особняків у Львові.
✔️ Встановлюємо сучасні системи охорони будинку.
✔️ Фіксуємо окрему групу реагування у селищі чи котеджному містечку.
✔️ Оперативно реагуємо та прибуваємо за викликом.
✔️ Професійно усуваємо загрози життю, здоров’ю та майну замовника.


Охорона будинку — це комплекс охоронних заходів, які проводить Колекс для забезпечення повного захисту, схоронності майна замовника. Виявлення незаконного проникнення до оселі відбувається за допомогою охоронної системи, що встановлена у будинку. Сигналізація будинку підключається до пульту охоронної служби, тому помешкання перебуває під цілодобовим наглядом. Система попереджає службу охорони про спробу проникнення в будівлю, а знешкодження посягань на майно замовника проводить ГШР.
* Щомісячний платіж за охорону будинку становить від 450 грн/міс.
* Вартість сигналізації для будинку та монтажних робіт обраховується окремо.Забезпечення охорони будинку

встановлення охорони в будинку

1. Обстеження споруди та прилеглої території. Щоб захистити оселю від домушників, ми проводимо професійний огляд об’єкту та периметру прибудинкової території. Експерт з безпеки оглядає дім, враховує складність проєктування та передбачає загрози проникнення.
2. Розробка плану монтажних робіт. Інженер порадить систему безпеки для дому, яка спроможна забезпечити захист вашої домівки. Разом ви обговорюєте вартість обладнання. Домовляєтеся про початок робіт
3. Погодження кошторису. Остаточна вартість захисту помешкання варіюється від кількості датчиків для охорони першого поверху будівлі. Обираючи систему охорони на власний будинок враховуйте надійність виробника.
4. Монтаж сигналізації в будинку згідно норм. Наперед визначаємо кількість оповіщувачів про рух, витік газу та води. Вікна та двері потребують ретельного захисту, тому монтуємо датчики розбиття скла, датчики відкривання дверей.
5. Етапи установки сигналізації в будинку. 1) підключення датчиків; 2) пусконалагодження системи безпеки; 3) перевірка звязку; 4) консультація щодо використання.


Сигналізація для будинку

Сигналізація для будинку — це система охоронних пристроїв для виявлення та сигналізування про вторгнення до приватного помешкання. Базовий комплект системи безпеки для охорони особняка містить: датчик відкриття дверей, датчик руху, брелок з тривожною кнопкою та централь, що керує системою. Комплект виявляє зловмисника та миттєво передає сигнал про вторгнення.

Подібний комплект можна розширити, докупивши датчики виявлення думу, комбіновані датчики та відеокамери. Для оголошення тривоги на території заміського будинку радимо встановлювати звукові сповіщувачі: сирену.

* Вартість охорони будинку у Львівській області – від 450 грн/міс.
* Ми охороняємо приватні будинки у місті Стрий, смт Брюховичі, Винники.

сигналізація аякс львів

Охорона периметра будинку

Охорона особняка передбачає професіональної підготовки та ретельно продуманих охоронних заходів. Для підготовленого злочинця сталеві двері та грати на вікнах не перешкода, тому краще встановити охорону на підступах до будинку. Охорона периметру ділянки здійснюється провідними або безпровідними датчиками руху. Щоб система працювала безвідмовно, потрібно встановлювати пристрої згідно інструкції виробника.

Система може передавати хибні спрацювання, тому потребує налаштування з урахуванням зелених насаджень. Ми встановлюємо охорону перимету, а це активні інфрачервоні датчики, які завчасно виявляють порушиника.

Господарь дому може обрати будь-яку систему для охорони будинку. Це може бути звукова та комбінована система з відеонаглядом по периметру території. Колекс має практичний досвід організації захисту котеджів у селах: Скнилів, Сокільники, Малечковичі, Пустомити, Зубра, Кротошино, Винники, Бережани.

сигналізація для охорони периметра ділянки

Охорона приватних будинків

встановлення відеонагяляду у львові

Колекс забезпечує виїзну охорону заміських будинків у Львівській області. Проводимо патрулювання ближніх населених пунктів, у тому числі: Зимна Вода, Рудне, Суховоля, Брюховичі, Рясне-Руське, Конопниця, Бартатів, Липники. Під нашою охороною приватні домівки в містах: Жовква та Дрогобич.

Комплектуємо чергові групи. Охорону приватної будівлі забезпечують охоронники з досвідом захисту заміських садиб. У разі проникнення до оселі, ми отримуємо сповіщення про взлом дверей. Датчики в домі зреагуть на рух, тому злодія можна помітити раніше, ніж він щось вкраде. Передову групу оснащуємо зброєю для усунення подібних загроз.

Враховуємо специфіку прибудинкової території: кількість під’їздів до споруди, якою дорогою швидше доїхати, площу ділянки, пристройки біля будинку. Щоб забезпечити кваліфікований захист, охоронники мають знати всі характеристики об’єкту.
Для патрулювання маємо резервний автомобіль та підключаємо охоронні групи партнерів. Тому можемо забезпечити охорону котеджів, що розташовані за містом.

Охорона будинку: ціна

Тип приміщення
Вартість охорони в місяць
Будинок з безкоштовним встановленням AJAX від 450 грн.
Приватний будинок, котедж, особняк від 500 грн.
Виїзд за викликом “тривога” від 450 грн.
Охорона кількох котеджів, особняків від 250 грн.
Залиште можливість зв’язатися з вами, щоб ми повідомили про знижки на охорону будинку

Найчастіше громадяни запитують – “як поставити хату під сигналізацію”, “як уникнути поломки вбудинковій сигналізації”, “яка ціна домашньої сигналізації”, та “як замовити охорону котеджного містечка” На всі здогадки, які виникають з цими питаннями, ми можемо відповісти — телефонуйте, замовляйте безкоштовний огляд будівлі. Охорона часного будинку обраховується всього за один день. Ми пропонуємо охоронні системи для будинку під ключ, тому ціна зменшується за рахунок знижок на обладнання.

Консультація інженера Охоронної фірми Колекс

Замовити консультацію