fbpx

Охорона будинку

охорона будинку

Охорона будинку у Львові

 • Охороняємо більше 200 будинків у Львові.
 • Встановлюємо сигналізацію для дому та підключаємо на пульт.
 • Фіксуємо групу реагування у вашому районі.
 • Оперативно прибуваємо за викликом.

 • Охорона будинку — це комплекс обладнання та охоронних заходів по виявленню і знешкодженню спроб незаконного проникнення до будинку.
  Сигналізація для будинку — охоронні пристрої для захисту оселі від крадіжок. Пристрої попередять охоронників про спробу проникнення в будинок, а черговий підрозділ приїде за викликом та нейтралізує небезпеку.

  Щомісячний платіж за охорону будинку від 450 грн/міс

  Встановлення сигналізації на будинок

  встановлення охорони будинку

  1. Підбір сигналізації для будинку. Щоб захистити оселю від домушників, ми проводимо установку сигналізації в будинку та по периметру прилеглої території. Категорію обладнання підбирає інженер. Він підбирає обладнання згідно норм сигналізації для будинку. Згідно норм та можливостей замовника визначаємо вартість обладнання.
  2. Сигналізація на будинок потребує точного розрахунку довжини кабелів та кількості датчиків для охорони першого поверху будинку. Вікна та двері потребують ретельного захисту: монтуємо датчики розбиття скла відкривання дверей.
  3. Експерт оглядає дім, зважає на складність проєктування. Передбачає ситуації загрози та встановлює сигналізацію для їх попередження.
  4. Сигналізація для дому складається з датчиків: руху, розбиття вікон, відкривання дверей та інші. Створюється план-схема, в ньому беруть до уваги вище перелічені пункти, а також перелік обладнання.
  5. Погоджуємо з вами монтажні роботи та вартість охоронного обладнання.
  6. Монтаж сигналізації в будинку: 1) встановлення датчиків; 2) пусконалагоджувальні роботи; 3) перевірка.


  Сигналізація для будинку

  Базовий комплект безпровідної сигналізації для будинку містить: датчик відкриття дверей, датчик руху, брелок з тривожною кнопкою та централь, що керує системою. Комплект виявляє зловмисника та миттєво передає сигнал про вторгнення.

  Для оголошення тривоги на території заміського будинку монтуємо звукові сповіщувачі. У разі проникнення до оселі, на смартфон прийде сповіщення про взлом дверей. Датчики в домі реагують на рух, тому злодія можна помітити раніше, ніж він щось вкраде.

  Щоб не ризикувати життям, ми пропонуємо поставити сигналізацію та замовити охорону будинку від Колекс.
  Ми гарантуємо цілодобовий моніторинг безпеки від 450 грн/міс.

  комплект охорони  Охорона приватного будинку

  карта обєктів під охорони

  Колекс забезпечує виїзну охорону заміських будинків у Львівській області. Проводимо патрулювання ближніх населених пунктів, у тому числі: Зимна Вода, Рудне, Суховоля, Брюховичі, Рясне-Руське, Конопниця, Бартатів, Липники. А також міста області: Жовква, Дрогобич.

  Комплектуємо чергові групи. Щоб гарантувати охорону будинку, підбираємо групу з досвідом охорони приватних будинків. Передову групу оснащуємо необхідним обладнанням для ліквідації загроз.

  Враховуємо специфіку прибудинкової території: кількість під’їздів до будинку, якою дорогою швидше доїхати, площу ділянки, пристройки до будинку – все це охоронники мають знати, щоб забезпечити кваліфікований захист.
  Для патрулювання маємо резервний автомобіль та підключаємо охоронні групи партнерів. Тому можемо забезпечити охорону приватного будинку на віддаленій відстані від міста.

  Охорона периметра ділянки

  Особняк потребує ретельно продуманих охоронних заходів. Для підготовленого злочинця сталеві двері та грати на вікнах не перешкода, тому краще установити вуличну сигналізацію на підступах до будинку.
  Охорона прибудинкової ділянки може здійснюватися як провідною так і безпровідною системою. Щоб сигналізація працювала безвідмовно, потрібно оглянути територію, скласти план охоронних заходів та встановити сигналізації по периметру ділянки.

  Система може передавати хибні спрацювання, тому потребує кваліфікованого встановлення та налаштування з урахуванням зелених насаджень. Ми встановлюємо вуличну сигналізацію для дому, а це активні інфрачервоні датчики, які повідомлять про загрозу господаря особняка. Охорона периметру прибудинкової ділянки може бути звуковою та комбінованою з відеонаглядом території.

  Наша компанія має практичний досвід організації захисту будинків у селах: Скнилів, Сокільники, Малечковичі, Пустомити, Зубра, Кротошино, Винники, Бережани.

  сигналізація для охорони периметра ділянки

  Охорона будинку: ціна

  Тип приміщення
  Вартість охорони в місяць
  Будинок з безкоштовним встановленням AJAX від 450 грн.
  Приватний будинок від 450 грн.
  Виїзд за викликом “тривога” від 250 грн.
  Охорона кількох будинків від 250 грн.
  Завантажити прайс з цінами на охорону будинку PDF