fbpx

Охорона будинку

охорона будинку

Охорона будинку у Львові

✔️ Охороняємо більше 200 будинків у Львові.
✔️ Встановлюємо сигналізацію для дому та підключаємо на пульт.
✔️ Фіксуємо групу реагування у вашому районі.
✔️ Оперативно прибуваємо за викликом.


Охорона будинку — це комплекс обладнання та охоронних заходів по виявленню і знешкодженню спроб незаконного проникнення до оселі.
Сигналізація для будинку — охоронні пристрої для захисту оселі від крадіжок. Пристрої попередять охоронників про спробу проникнення в будівлю, а черговий підрозділ приїде за викликом та нейтралізує небезпеку.
Щомісячний платіж за охорону дому становить від 450 грн/міс.Забезпечення охорони дому

встановлення охорони будинку

1. Підбір сигналізації для дому. Щоб захистити оселю від домушників, ми проводимо установку сигналізації в будинку та по периметру прилеглої території. Категорію обладнання підбирає інженер. Він підбирає обладнання згідно встановлених норм. Згідно норм та можливостей замовника визначаємо вартість обладнання.
2. Сигналізація на будинок потребує точного розрахунку довжини кабелів та кількості датчиків для охорони першого поверху будівлі. Вікна та двері потребують ретельного захисту: монтуємо датчики розбиття скла відкривання дверей.
3. Експерт оглядає дім, зважає на складність проєктування. Передбачає ситуації загрози та встановлює сигналізацію для їх попередження.
4. Сигналізація для дому складається з датчиків: руху, розбиття вікон, відкривання дверей та інші. Створюється план-схема, в ньому беруть до уваги вище перелічені пункти, а також перелік обладнання.
5. Погоджуємо з вами монтажні роботи та вартість охоронного обладнання.
6. Монтаж сигналізації в домі 1) встановлення датчиків; 2) пусконалагоджувальні роботи; 3) перевірка.


Сигналізація для будинку

Базовий комплект безпровідної сигналізації для дому містить: датчик відкриття дверей, датчик руху, брелок з тривожною кнопкою та централь, що керує системою. Комплект виявляє зловмисника та миттєво передає сигнал про вторгнення.

Для оголошення тривоги на території заміського будинку монтуємо звукові сповіщувачі. У разі проникнення до оселі, на смартфон прийде сповіщення про взлом дверей. Датчики в домі реагують на рух, тому злодія можна помітити раніше, ніж він щось вкраде.

Щоб не ризикувати життям, ми пропонуємо поставити сигналізацію в будинку по вигідній ціні.
Ми гарантуємо цілодобовий моніторинг безпеки від 450 грн/міс.

комплект охорониОхорона приватних будинків

карта обєктів під охорони

Колекс забезпечує виїзну охорону заміських будинків у Львівській області. Проводимо патрулювання ближніх населених пунктів, у тому числі: Зимна Вода, Рудне, Суховоля, Брюховичі, Рясне-Руське, Конопниця, Бартатів, Липники. Під нашою охороною приватні домівки в містах: Жовква та Дрогобич.

Комплектуємо чергові групи. Щоб гарантувати охорону приватної оселі, підбираємо групу реагування з досвідом захисту заміських садиб. Передову групу оснащуємо необхідним обладнанням для ліквідації загроз.

Враховуємо специфіку прибудинкової території: кількість під’їздів до споруди, якою дорогою швидше доїхати, площу ділянки, пристройки біля дому. Щоб забезпечити кваліфікований захист, охоронники мають знати всі характеристики обєкту.
Для патрулювання маємо резервний автомобіль та підключаємо охоронні групи партнерів. Тому можемо забезпечити охорону котеджів, що розташовані за містом.

Охорона периметра будинку

Особняк потребує ретельно продуманих охоронних заходів. Для підготовленого злочинця сталеві двері та грати на вікнах не перешкода, тому краще встановити охорону на підступах до будинку – по периметру.
Охорона периметру ділянки може здійснюватися як провідною так і безпровідною системою. Щоб охоронна система працювала безвідмовно, потрібно оглянути територію дому, скласти план охоронних заходів, встановити сповіщувачі по периметру території. Охорона периметра ділянки забезпечується провідними датчиками руху.

Система може передавати хибні спрацювання, тому потребує кваліфікованого встановлення та налаштування з урахуванням зелених насаджень. Ми встановлюємо вуличну сигналізацію для дому, а це активні інфрачервоні датчики, які завчасно повідомлять про загрозу господаря особняка. Охорона периметру прибудинкової ділянки може бути звуковою та комбінованою з відеонаглядом території.

Наша компанія має практичний досвід організації захисту котеджів у селах: Скнилів, Сокільники, Малечковичі, Пустомити, Зубра, Кротошино, Винники, Бережани.

сигналізація для охорони периметра ділянки

Охорона будинку: ціна

Тип приміщення
Вартість охорони в місяць
Будинок з безкоштовним встановленням AJAX від 450 грн.
Приватний будинок, котедж від 500 грн.
Виїзд за викликом “тривога” від 450 грн.
Охорона кількох котеджів від 250 грн.
Залиште контактні дані та отримайте прайс з цінами на охорону дому в форматі PDF
Консультація інженера Охоронної фірми Колекс

Замовити консультацію