fbpx

Охорона будинку

охорона будинку

Охорона будинку у Львові

Охороняємо більше 200 приватних будинків у Львові.
Встановлюємо сучасні системи охорони будинку.
Фіксуємо окрему групу реагування у селищі чи котеджному містечку.
Оперативно реагуємо, прибуваючи за викликом.
Професійно усуваємо загрози життю, здоров’ю та майну замовника.


Охорона будинку — це комплекс охоронних заходів, спрямованих на попередження та знешкодження небезпек для майна замовника. Виявлення незаконного проникнення до оселі відбувається за допомогою охоронної системи будинку. Домашня сигналізація підключається до пульту охоронної служби, тому помешкання перебуває під цілодобовим наглядом. Система попереджає службу охорони про спробу проникнення до помешкання, а знешкодженням загрози займається чегрова група реагування.
* Щомісячний платіж за охорону будинку становить від 450 грн/міс.
* Вартість сигналізації для будинку та монтажних робіт обраховується окремо.Забезпечення охорони будинку

встановлення охорони в будинку

1. Обстеження споруди та прилеглої території. Щоб захистити оселю від домушників, ми проводимо професійний огляд об’єкту та периметру прибудинкової території. Експерт з безпеки оглядає дім, враховує складність проєктування та передбачає загрози проникнення.
2. Розробка плану монтажних робіт. Інженер порадить систему безпеки для дому, яка спроможна забезпечити захист вашої домівки. Разом ви обговорюєте вартість обладнання. Домовляєтеся про початок робіт
3. Погодження кошторису. Остаточна вартість захисту помешкання варіюється від кількості датчиків для охорони першого поверху будівлі. Обираючи систему пристроїв на особняк враховуйте репутацію виробника охоронних пристроїв.
4. Замовлення обладнання. Наперед визначаємо кількість оповіщувачів та рахуємо загальну вартість. Вікна та двері потребують ретельного захисту, тому купуємо датчики розбиття скла, датчики відкривання дверей.
5. Етап встановлення сигналізації на будинок згідно норм. 1) підключення датчиків; 2) пусконалагодження системи безпеки; 3) перевірка звязку; 4) консультація щодо використання.


Сигналізація для дому

Сигналізація для будинку — це система технічних пристроїв для виявлення незаконного вторгнення до приватного помешкання та миттєвого повідомлення про злочин. Базовий комплект системи безпеки для домівки містить: датчик відкриття дверей, датчик руху, брелок з тривожною кнопкою та централь, що керує системою. Комплект виявляє зловмисника та миттєво передає сигнал про вторгнення.

Подібний комплект можна розширити, докупивши датчики виявлення думу, комбіновані датчики та відеокамери. Для оголошення тривоги на території заміського будинку радимо підключити електронну сирену.

* Вартість охорони будинку у Львівській області – від 450 грн/міс.
* Ми охороняємо приватні будинки у місті Стрий, смт Брюховичі, Винники.

функціонування сигналізації для будинку

Охорона периметра будинку

Охорона особняка передбачає професіональної підготовки та ретельно продуманих охоронних заходів. Для підготовленого злочинця сталеві двері та грати на вікнах не перешкода, тому краще поставити охорону на підступах до будинку. Охорона периметру ділянки здійснюється провідними або безпровідними датчиками руху. Щоб система працювала безвідмовно, радимо підключати пристрої згідно інструкції виробника.

Система може передавати хибні спрацювання, тому потребує налаштування з урахуванням зелених насаджень. Для охорони такої ділянки ми використовуємо активні інфрачервоні датчики, які розташовуємо по периметру.

Господар дому може обрати будь-яку систему для охорони будинку. Це може бути звукова або комбінована система з відеонаглядом. Колекс має практичний досвід організації захисту котеджів у селах: Скнилів, Сокільники, Малечковичі, Пустомити, Зубра, Кротошино, Винники, Бережани.

сигналізація для охорони периметра ділянки

Охорона приватного будинку

охорона приватних будинків у львівській області

Колекс забезпечує виїзну охорону заміських будинків у Львівській області. Проводимо патрулювання ближніх населених пунктів, у тому числі: Рудне, Суховоля, Брюховичі, Рясне-Руське, Конопниця, Бартатів, Липники. Під нашою охороною приватні домівки в містах: Жовква та Дрогобич.

Комплектуємо чергові групи. Охорону приватної будівлі забезпечують охоронники з досвідом захисту заміських садиб. У разі проникнення до оселі, ми отримуємо сповіщення про взлом дверей. Датчики в домі піймають рух, тому злодія можна помітити раніше, ніж він щось вкраде. Передову групу оснащуємо зброєю для усунення подібних загроз.

Враховуємо специфіку прибудинкової території: кількість під’їздів до споруди, якою дорогою швидше доїхати, площу ділянки, пристройки біля будинку. Щоб забезпечити кваліфікований захист, охоронники мають знати всі характеристики об’єкту.
Для патрулювання маємо резервний автомобіль та підключаємо охоронні групи партнерів. Тому можемо забезпечити охорону котеджів, що розташовані за містом.

Охорона будинку: ціна

Тип приміщення
Вартість охорони в місяць
Охорона будинку з AJAX від 450 грн.
Охорона приватного будинку від 500 грн.
Охорона котеджу, особняк від 500 грн.
Виїзд за викликом “тривога” від 450 грн.
Охорона кількох котеджів, особняків від 250 грн.
Залиште можливість зв’язатися з вами, щоб ми повідомили про знижки на охорону будинку

Найчастіше громадяни запитують: “як поставити хату на сигналізацію”, “як уникнути поломки вбудинковій сигналізації”, “як відключити домашню сигналізацю” На всі питання ми відповідаємо однозначно — телефонуйте, замовляйте безкоштовний огляд будівлі.

Охорона приватного будинку обраховується всього за один день. Ми пропонуємо охоронні системи для будинку під ключ, тому ціна обладнання зменшується за рахунок комплексного підходу.

За числом запитів “встановлення сигналізації для будинку” займає лідируючі позиції у західному регіоні, і не лише внаслідок високої чисельності приватних домівок. Наявність системи охорони в будинку слугує запорукою, що ваша домівка не залишиться на призволяще у період вашої відсутності.

Замовити консультацію з охорони будинку

замовити охорону приватного будинку


  Нас часто запитують

  Яка вартість охорони приватного будинку?

  Кошторис на охорону приватного будинку у Львівській обл. становить від 450 грн. в місяць. Колекс має власний пульт ПЦС для моніторингу безпеки вашого дому.

  Як замовити охорону заміського будинку?

  Телефонуйте за номером: 067 67 01 200. Консультація та огляд інженером будинку — безкоштовні. Дізнайтеся вже зараз, що потрібно для повноцінного захисту вашої оселі.

  Яку сигналізацію для будинку обрати?

  Ми інсталюємо обладнання різних виробників, тому пропонуємо:
  Безпровідні системи за 5699 грн.
  Провідну сигналізацію Лунь
  Комплекти відеонагляду для будинку.

  Що входить в систему охорони будинку?

  Охоронна система для будинку в себе включає:
  Охоронно-пожежну сигналізацію з локальним та дистанційним управлінням.
  Відеокамери з дистанційним переглядом.
  Контроль доступу для воріт, дверей.
  Системи звукового оповіщення про тривогу, сирени.