fbpx

Охорона квартири

Охорона квартири

охорона квартир у львові

Охорона квартир Львів

Колекс забезпечує охорону житла від зловмисників:

 • Встановлюємо сигналізацію в квартирі.
 • Підбираємо прилади для охорони житлових кімнат.
 • Налагоджуємо синхронне спрацювання приладів.
 • Ведемо цілодобовий, вахтовий моніторинг безпеки.
 • Гарантуємо виїзд чергової групи.
 • Виявляємо та нейтралізуємо загрозу пограбування.
 • Допомагаємо поставити на охорону квартиру.


 • Послуга: охорона квартири

  охорона квартири львів від колекс

  Як працює охорона квартир у Львові?

  Охорона квартири — це комплекс охоронних процедур, спрямованих на виявлення та знешкодження злочинних посягань на житло. Моніторинг безпеки у квартирі здійснюється охоронним обладнанням. Датчики автоматично попереджають охоронну службу про порушення спокою в приміщенні. Черговий ПЦО реагує на виклик, класифікує загрозу, при потребі повідомляє вартовий підрозділ (ГШР).
  Дачтики системи передають сповіщення різного роду: попереджають про загрозу затоплення, реагують на рух злодія по кімнаті, сигналізують про розбиття вікон, сповіщають про витік води або газу.
  Охорону квартири здійснюють оперативні підрозділи охоронних компаній. Вони приїдуть на сигнал тривоги, проведуть оцінку загрози, виявлять причину спрацювання системи. Трапляється, що сигналізація в помешканні спрацьовує без причини, або взагалі не спрацьовує. Подібне трапляється, якщо: інсталювали несертифіковане обладнання, невдало приєднали пристрої, відбулося втручання грабіжників.
  Щоб подібного не ставалося, ми радимо поставити квартиру під охорону.


  Охорона квартири від Колекс

  1. Огляд помешкання, особливості планування.
  2. Підбір обладнання та монтаж сигналізації в квартирі.
  3. Налаштування сигналізації для квартири.
  4. Охорона помешкання від пограбування 24/7

  Провідна сигналізація

  Розрізняють сигналізацію для кімнат: провідну та безпровідну. Кабелі вкладаються методом штроблення стін, тому провідну охорону інсталюють на етапі будівництва чи ремонту квартири. Провідна сигналізація ефективно попереджає про крадіжку, тому популярна і сьогодні.
  Кабелі гарантують безперебійний сигнал, проте не захищені від перевантаження мережі. Щоб обладнання синхронно працювало наші спеціалісти монтують та перевіряють оповіщувачі. Якщо відсутня електроенергія, то система перемикається на резервний акумулятор та продовжує охороняти. Провідні комплекти для житлових приміщень складаються з датчиків: загоряння, витоку газу та води, датчиків руху та розбиття вікон. При бажанні, в квартиру можна установити відеонагляд. Сучасні квартири Львова неможливо уявити без сигналізації, тому ми пропонуємо вигідну ціну.

  провідна сигналізація
  безпровідна сигналізація

  Безпровідна сигналізація

  Основна відмінність провідних і безпровідних охоронних засобів не тільки у дротах та ціні. Безпровідна сигналізація для квартири захищена від глушіння радіочастот, працює від власного джерела електроенергії. Для оповіщення про небезпеку має резервний канал зв’язку, якщо основний заблокував зловмисник. Мікрочіпи датчиків захищені від зломів та фізичного втручання, тому ціни на подібне обладнання завищують. Але, ми продаємо сигналізацію для квартир по собівартості.

  Якщо порахувати, скільки коштує встановити сигналізацію в квартирі, то бездротова GSM сигналізація виходить дешевше по ціні. Бездротові датчики легше приєднати на поверсі, біля входу у квартиру, де прокладання дротів абсолютно недоцільне. Так ви отримаєте інформацію про зловмисників, які вскривають замок вхідних дверей. Дізнайтеся вартість захисту від пограбувань — телефонуйте.
  Менеджер проведе детальну презентацію комплектів.


  Як підібрати охорону для квартири?

  1. Підбір охоронних датчиків для квартири здійснить наш фахівець.
  2. В охорону житлового приміщення входить виїзд спеціаліста на об’єкт для точного розрахунку кількості оповіщувачів та метраж дротів.

  3. Експерт оглядає площу квартири, відмічає особливість планування кімнат. Моделює сценарії загрози та заходи їх попередження.
  4. Для реалізації захисту підбирає різні датчики: дротові або бездротові. Визначає кількість датчиків руху, диму чи розбиття вікон.


  Сигналізація в квартиру: базовий комплект

  Бездротова квартирна GSM сигналізація містить:
  1. Датчики відкриття, що спрацьовують на будь-який рух вхідних дверей.
  2. Дистанційний пульт керування, що дозволить активувати систему на відстані.
  3. Центральна консоль – приймально-контрольний пристрій для отримання-перенаправлення повідомлення тривоги, вчасно сповістить власника про вторгнення до квартири.
  4. Датчик руху, в якому використовуються лазерні промені, що зафіксують найменший рух злодія по квартирі.

  У разі проникнення до помешкання, на ваш мобільний телефон прийде сповіщення про загрозу. Датчики в квартирі зреагують на рух по кімнаті, тому злочинця буде виявлено. Але щоб не відволікатися від справ, цілодобовий моніторинг здійснить ПЦО Колекс.

  Охорона_квартири_комплект-колекс

  Скільки коштує охорона квартири Львів?

  Починаючи співпрацю з Колекс, розраховуйте на повний комплекс охоронних процедур. Вартість охорони квартири у Львові, станом на 2020 рік, залежить від таких складових: площі кімнат; додаткових датчиків; різновиду сповіщувачів; вартості квартирної сигналізації. Таким чином, порахувати ціну сигналізації для квартири можна після огляду житлового приміщення нашим экспертом. Щоб зробити замовлення, зверніться до менеджера Колекс, який відповість на уточнювальні запитання. Якщо в квартирі вже є система безпеки, ми маємо її оглянути, щоб гарантувати цілісність та безперебійність роботи. Головне завдання охорони квартири: забезпечити своєчасне попередження з наступним знешкодженням загроз будь-якого походження, і нам це вдається.

  Охорона квартир: ціна

  Тип приміщення
  Вартість послуги в місяць
  Квартира зі встановленням AJAX від 299 грн.
  Квартира від 350 грн.
  Виїзд за викликом “кнопка тривожної сигналізації” від 350 грн.
  Об’єднання кількох квартир “Безпечний квартал”
  (за наявності поста фізичної охорони Колекс)
  від 150 грн.
  Завантажити ціни на охорону квартир PDF