Охорона квартири

охорона квартир у львові

Охорона квартир у Львові

З 2006 року Колекс забезпечує охорону житла від зловмисників:

✔️ Встановлюємо сигналізацію в квартирі.
✔️ Фахово підбираємо обладнання для охорони житлових кімнат.
✔️ Налагоджуємо синхронне спрацювання датчиків та камер.
✔️ Ведемо цілодобове спостереження, попереджаючи спроби проникнення.
✔️ Гарантуємо виїзд чергової групи до 7 хв.
✔️ Вчасно виявляємо та нейтралізуємо загрозу пограбування.

Безкоштовно
• Підключимо об’єкт на власний пульт спостереження.
• Встановимо безпровідну смарт-систему безпеки Ajax.

від 12 грн/день

Акція «Персональна пропозиція»
Оформіть заявку на консультацію та дізнайтесь, яку персональну пропозицію ми підготували саме для вас.

Як працює охорона квартир у Львові?

охорона квартири львів від колекс

Охорона квартири — це комплекс охоронних процедур, спрямованих на виявлення та знешкодження злочинних посягань на житло замовника. Моніторинг безпеки здійснюється сигналізацією у квартирі. Датчики автоматично попереджають охоронну службу про спробу проникнення на обєкт. Черговий ПЦО реагує на виклик, класифікує загрозу та повідомляє вартовий підрозділ (ГШР). Сповіщувачі охоронної системи передають сигнали різного роду: попереджають про загрозу затоплення, реагують на рух злодія по кімнаті, сигналізують про розбиття вікон, витік води або газу.

Охорону квартири здійснюють оперативні підрозділи охоронних компаній. Вони приїдуть на сигнал тривоги, проведуть оцінку загрози, виявлять причину тревоги. Трапляється, що сигналізація в помешканні спрацьовує без причини, або взагалі мовчить. Подібне відбувається, якщо пристрої вийшли з ладу, сіла батарея централі, або відбулося втручання грабіжників. Щоб подібного не ставалося, ми радимо поставити квартиру під охорону.

Охорона квартири від Колекс

Оглядаємо помешкання. Визначаємо особливості планування, враховуємо поверх та можливість проникнення до квартири через вікна.
Підбір обладнання та підключення сповіщувачів у квартирі.Бережне ставлення до оздоблення та меблів замовника.
Вивід сповіщень на мобільний замовника та пульт спостереження.Налаштування доступів, інструктаж з використання системи.
Охорона помешкання від пограбування 24/7Розуміння побутових поводжень з сигналізацією.

Сигналізація для квартири

Провідна сигналізація

Розрізняють сигналізацію для кімнат: провідну та безпровідну. Кабелі вкладаються методом штроблення стін, тому провідну охорону інсталюють на етапі будівництва чи ремонту квартири. Провідна сигналізація ефективно передає сповіщення про крадіжку, тому ефективни і на даний час. Кабелі гарантують безперебійний сигнал, проте не захищені від перевантаження мережі. Щоб обладнання синхронно працювало наші спеціалісти монтують та перевіряють оповіщувачі. Якщо відсутня електроенергія, то система перемикається на резервний акумулятор та продовжує охороняти. Провідний комплект для житлового приміщення складатиметься з датчиків руху, розбиття вікон та централі. При бажанні, в квартиру можна установити відеонагляд, сповіщувачі загоряння, витоку газу та води. Сучасні квартири Львова неможливо уявити без сигналізації, тому ми пропонуємо вигідну ціну на провідні системи Лунь, Satel.

провідна сигналізація для квартири

Безпровідна сигналізація

Основна відмінність провідних і безпровідних охоронних засобів не тільки у дротах та ціні. Безпровідна сигналізація для квартири захищена від глушіння радіочастот, працює від власного джерела електроенергії. Для оповіщення про небезпеку має резервний канал зв’язку, якщо основний заблокував зловмисник. Мікрочіпи датчиків захищені від зломів та фізичного втручання, тому ціни на подібне обладнання завищують. Але, ми продаємо сигналізацію для квартир по офіційній вартості виробника. Якщо порахувати, скільки коштує встановити сигналізацію в квартирі, то бездротова GSM сигналізація виходить дешевше по ціні. Бездротові датчики легше приєднати на поверсі біля входу у квартиру, де прокладання дротів абсолютно недоцільне. Так ви отримаєте інформацію про зловмисників, які почнуть відмикати замок вхідних дверей. Дізнайтеся вартість захисту від пограбувань — телефонуйте. Менеджер проведе детальну презентацію комплектів.

безпровідна сигналізація для квартири

Як підібрати охорону для квартири?

1. Підбір охоронних датчиків для квартири здійснить наш фахівець. 2. В охорону житлового приміщення входить виїзд спеціаліста на об’єкт для точного розрахунку кількості оповіщувачів та метраж дротів.

3. Експерт оглядає площу квартири, відмічає особливість планування кімнат. Моделює сценарії загрози та заходи їх попередження. 4. Для реалізації захисту підбирає різні датчики: дротові або бездротові. Визначає кількість датчиків руху, диму чи розбиття вікон.

Квартирна сигналізація

Базовий комплект GSM сигналізації містить: 1. Датчики відкриття, що спрацьовують на будь-який рух вхідних дверей. 2. Дистанційний пульт керування, що дозволить активувати систему на відстані. 3. Центральна консоль – приймально-контрольний пристрій для отримання-перенаправлення повідомлення тривоги, вчасно сповістить власника про вторгнення до квартири. 4. Датчик руху, в якому використовуються лазерні промені, що зафіксують найменший рух злодія по квартирі. У разі проникнення в квартиру, на ваш мобільний телефон прийде сповіщення про загрозу. Датчики зреагують на рух по кімнаті, тому злочинця буде швидко виявлено. Але щоб Вас не відволікати від справ, цілодобовий моніторинг здійснить ПЦО Колекс.

Акція «Два місяці послуг у подарунок»
Долучайтесь до акції та отримайте надійну охорону житла за суперціною. Абонплата 349 грн. почне нараховуватися лише з третього місяця.

базовий комплект квартирної сигналізації

Скільки коштує охорона квартири Львів?

Починаючи співпрацю з Колекс, розраховуйте на повний комплекс охоронних послуг. Вартість охорони квартири у Львові, станом на 2020 рік, залежить від таких складових: площі кімнат; додаткових датчиків; різновиду сповіщувачів; вартості квартирної сигналізації. Таким чином, порахувати ціну сигналізації для квартири можна після огляду житлового приміщення нашим экспертом. Щоб зробити замовлення, зверніться до менеджера Колекс, який відповість на уточнювальні запитання. Якщо в квартирі вже є система безпеки, ми маємо її оглянути, щоб гарантувати цілісність та безперебійність роботи приладів. Головне завдання охорони квартири: забезпечити своєчасне попередження з наступним знешкодженням загроз будь-якого походження, і нам це вдається.

Вартість охорони квартири

Тип приміщення Ціна
Охорона квартири на AJAX від 349 грн.
Охорона квартири на сигналізації від 350 грн.
Реагування на тривожну кнопку від 350 грн.
Захист кількох квартир “Безпечний квартал” (за наявності поста фізичної охорони Колекс) від 200 грн.

Замовити персональну консультацію

замовити охорону квартири

Найбільша цінність для нас — це комфорт та захист наших клієнтів. Ми піклуємося про те, щоб на вашому об’єкті був спокій, тому надаємо послуги з використанням сучасного обладнання для вчасного знешкодження загроз.
Директор ПП Колекс - Щур Микола Дмитрович

Напишіть нам, як до вас звертатися та номер телефону. Експерт з безпеки зв’яжеться з вами, проконсультує та підготує персональну вигідну пропозицію спеціально для вас.

  Акція «Персональна пропозиція»
  Оформіть заявку на консультацію та дізнайтесь, яку персональну пропозицію ми підготували саме для вас.

  Користувачі також запитували

  Як здати квартиру під охорону?

  Підключаємо за 40 хв. безкоштовно. Телефонуйте за номером (067) 67 01 200 та дізнайтеся детальніше про послугу захисту квартири.

  Скільки коштує сигналізація на квартиру?

  Комплект для охорони вхідної зони
  Ajax 8 399 грн.
  Maks Pro Wi-Fi ➟U-Prox

  Яка вартість встановлення охоронної сигналізації?

  Встановлення з подальшим підключенням на пульт безкоштовно.

  Хто буде обслуговувати квартирну сигналізацію?

  Експерти Колекс мають 15 років досвіду з впровадження технічних засобів охорони.