fbpx

Охорона квартири

Охорона квартири

охорона квартир у львові

Охорона квартир Львів

Колекс забезпечує охорону житла від зловмисників:

 • Встановлюємо сигналізацію в квартирі.
 • Підбираємо прилади для охорони житлових кімнат.
 • Налагоджуємо синхронне спрацювання приладів.
 • Ведемо цілодобовий, вахтовий моніторинг безпеки.
 • Гарантуємо виїзд чергової групи.
 • Виявляємо та нейтралізуємо загрозу пограбування.
 • Допомагаємо поставити на охорону квартиру.


 • Як працює охорона квартир у Львові?

  охорона квартири львів від колекс

  Охорона квартири — це комплекс охоронних процедур, спрямованих на виявлення та знешкодження злочинних посягань на житло. Моніторинг безпеки у квартирі здійснюється охоронним обладнанням. Датчики автоматично попереджають охоронну службу про порушення спокою в приміщенні. Черговий ПЦО реагує на виклик, класифікує загрозу, при потребі повідомляє вартовий підрозділ (ГШР).
  Дачтики системи передають сповіщення різного роду: попереджають про загрозу затоплення, реагують на рух злодія по кімнаті, сигналізують про розбиття вікон, сповіщають про витік води або газу.
  Охорону квартири здійснюють оперативні підрозділи охоронних компаній. Вони приїдуть на сигнал тривоги, проведуть оцінку загрози, виявлять причину спрацювання системи. Трапляється, що сигналізація в помешканні спрацьовує без причини, або взагалі не спрацьовує. Подібне відбувається, якщо: інсталювали несертифіковане обладнання, невдало приєднали пристрої, відбулося втручання грабіжників.
  Щоб подібного не ставалося, ми радимо поставити квартиру під охорону.


  Охорона квартири від Колекс

  Оглядаємо помешкання. Визначаємо особливості планування, враховуємо поверх та можливість проникнення до квартири через вікна.
  Підбір обладнання та підключення сповіщувачів у квартирі.Бережне ставлення до оздоблення та меблів замовника.
  Вивід сповіщень на мобільний замовника та пульт спостереження.Налаштування доступів, інструктаж з використання системи.
  Охорона помешкання від пограбування 24/7Розуміння побутових поводжень з сигналізацією.

  Сигналізація для квартири

  Провідна сигналізація

  Розрізняють сигналізацію для кімнат: провідну та безпровідну. Кабелі вкладаються методом штроблення стін, тому провідну охорону інсталюють на етапі будівництва чи ремонту квартири. Провідна сигналізація ефективно попереджає сповіщення про крадіжку, тому популярна і сьогодні.

  Кабелі гарантують безперебійний сигнал, проте не захищені від перевантаження мережі. Щоб обладнання синхронно працювало наші спеціалісти монтують та перевіряють оповіщувачі. Якщо відсутня електроенергія, то система перемикається на резервний акумулятор та продовжує охороняти.

  Провідний комплект для житлового приміщення складатиметься з датчиків руху, розбиття вікон та централі. При бажанні, в квартиру можна установити відеонагляд, сповіщувачі загоряння, витоку газу та води. Сучасні квартири Львова неможливо уявити без сигналізації, тому ми пропонуємо вигідну ціну на провідні системи Лунь, Satel.

  провідна сигналізація для квартири

  Безпровідна сигналізація

  Основна відмінність провідних і безпровідних охоронних засобів не тільки у дротах та ціні. Безпровідна сигналізація для квартири захищена від глушіння радіочастот, працює від власного джерела електроенергії. Для оповіщення про небезпеку має резервний канал зв’язку, якщо основний заблокував зловмисник. Мікрочіпи датчиків захищені від зломів та фізичного втручання, тому ціни на подібне обладнання завищують. Але, ми продаємо сигналізацію для квартир по офіційній вартості виробника.

  Якщо порахувати, скільки коштує встановити сигналізацію в квартирі, то бездротова GSM сигналізація виходить дешевше по ціні. Бездротові датчики легше приєднати на поверсі біля входу у квартиру, де прокладання дротів абсолютно недоцільне. Так ви отримаєте інформацію про зловмисників, які почнуть відмикати замок вхідних дверей.
  Дізнайтеся вартість захисту від пограбувань — телефонуйте.
  Менеджер проведе детальну презентацію комплектів.

  безпровідна сигналізація для квартири

  Як підібрати охорону для квартири?

  1. Підбір охоронних датчиків для квартири здійснить наш фахівець.
  2. В охорону житлового приміщення входить виїзд спеціаліста на об’єкт для точного розрахунку кількості оповіщувачів та метраж дротів.

  3. Експерт оглядає площу квартири, відмічає особливість планування кімнат. Моделює сценарії загрози та заходи їх попередження.
  4. Для реалізації захисту підбирає різні датчики: дротові або бездротові. Визначає кількість датчиків руху, диму чи розбиття вікон.


  Квартирна сигналізація

  Базовий комплект GSM сигналізації містить:
  1. Датчики відкриття, що спрацьовують на будь-який рух вхідних дверей.
  2. Дистанційний пульт керування, що дозволить активувати систему на відстані.
  3. Центральна консоль – приймально-контрольний пристрій для отримання-перенаправлення повідомлення тривоги, вчасно сповістить власника про вторгнення до квартири.
  4. Датчик руху, в якому використовуються лазерні промені, що зафіксують найменший рух злодія по квартирі.

  У разі проникнення в квартиру, на ваш мобільний телефон прийде сповіщення про загрозу. Датчики зреагують на рух по кімнаті, тому злочинця буде швидко виявлено. Але щоб Вас не відволікати від справ, цілодобовий моніторинг здійснить ПЦО Колекс.

  базовий комплект квартирної сигналізації

  Скільки коштує охорона квартири Львів?

  Починаючи співпрацю з Колекс, розраховуйте на повний комплекс охоронних послуг. Вартість охорони квартири у Львові, станом на 2020 рік, залежить від таких складових: площі кімнат; додаткових датчиків; різновиду сповіщувачів; вартості квартирної сигналізації. Таким чином, порахувати ціну сигналізації для квартири можна після огляду житлового приміщення нашим экспертом. Щоб зробити замовлення, зверніться до менеджера Колекс, який відповість на уточнювальні запитання. Якщо в квартирі вже є система безпеки, ми маємо її оглянути, щоб гарантувати цілісність та безперебійність роботи приладів. Головне завдання охорони квартири: забезпечити своєчасне попередження з наступним знешкодженням загроз будь-якого походження, і нам це вдається.

  Охорона квартир: ціна послуги

  Тип приміщення
  Вартість послуги в місяць
  Квартира зі встановленням AJAX від 299 грн.
  Квартира від 350 грн.
  Виїзд за викликом “кнопка тривожної сигналізації” від 350 грн.
  Об’єднання кількох квартир “Безпечний квартал”
  (за наявності поста фізичної охорони Колекс)
  від 150 грн.

  Замовити консультацію

  охорона квартири у львові

  Яку поставити сигналізацію в квартирі❓
  ⚠ Залиште контакти, щоб отримати детальну консультацію

  Завантажити ціни на охорону квартир PDF