fbpx

Охорона магазину

Охорона магазину

охорона магазину львів

Охорона магазинів у Львові

✅ Проектування та встановлення сигналізації в магазині.
✅ Попередження та нейтралізація вторгнення у приміщення.
✅ Оперативний виїзд групи реагування на торгову точку.
✅ Налагодження трансляцій відео з камер вам на телефон замовника.
✅ Договір про охорону та матеріальна відповідальність перед клієнтом.

Охорона магазину — це послуга комплексного захисту торгового об’єкту від злочинців, яка дозволяє знизити рівень пошкодження майна, запобігти крадіжкам товару, гарантувати спокій персоналу при спробі пограбування. Встановлення та налаштування сигналізації для магазину проводять інженери безпеки КОЛЕКС.

ПЕРЕВАГИ ОХОРОНИ МАГАЗИНУ

Системи захисту магазину

Проектуємо та встановлюємо надійні охоронні системи для магазинів, супермаркетів.

Фізична варта магазину

Підбір та підготовка досвідчених охоронців. Налагодження позмінного чергування.

Відеонагляд для магазину

Проектування, продаж та встановлення систем відеокамер для торгового об'єкту.

Пультова охорона магазину

Моніторинг безпеки магазину 24/7. Виїзд групи швидкого реагування по сигналу тривоги.

Організація охорони магазину

Комплекс охоронних процедур передбачає встановлення у торговому залі антикрадіжних (протикрадіжних) систем, датчиків та сповіщувачів про порушення. В приміщенні можуть встановлювати відеокамери та датчики руху, а за прилавком, обов’язково має бути тривожна кнопка. Ми проектуємо та встановлюємо охоронне обладнання для продуктових магазинів, супермаркетів, мафів. З нашою допомогою власники попереджають крадіжки товарів, спостерігають за роботою продавців, аналізують поведінку покупців, захищають свої вкладення.

Комплект обладнання підключається до ПЦО КОЛЕКС, що проводить цілодобовий моніторинг безпеки комерційних об’єктів: магазинів, мафів, кіосків.

забезпечення процесу охорони маназину

Вартість охорони магазину

Запобігти крадіжкам допоможуть сучасні системи безпеки. Наприклад, бездротовою системою можна захистити кілька торгових точок одночасно. Наші співробітники проведуть монтаж та проінструктують персонал, як керувати приладами дистанційно.

Комплект охоронної системи для магазину чи кіоску складається з хабу, датчиків руху, датчика відкриття дверей та тривожної кнопки біля продавця. Подібні пристрої попереджають про вторгнення, зафіксують рух всередині магазину. Стартовий комплект можна розширювати датчиками диму, детекторами руху, відеокамерою.

вартість охорони магазину

Охорона супермаркету

Організація охорони великих бізнес об’єктів передбачає використання комплексу заходів. Наші фахівці готові провести обстеження об’єкта, спроектувати систему безпеки для торгового залу та встановити сигналізацію для супермаркету. Щоб запобігти крадіжці та пошкодженню товару, ми рекомендуємо синхронізувати роботу систем захисту. Запорукою спокою стануть охоронці в торговому залі, які слідкують за поведінкою покупців та пильнують за продавцями. При потребі проводять огляд сумок працівників, адже з боку персоналу можливі крадіжки.

Якщо відбудеться спроба пограбування, то на місце події прибуде група швидкого реагування і затримає зловмисників. Для швидкого повідомлення про злодійство ми встановлюємо тривожну кнопку.

охорона супермаркету львів

Замовити консультацію

підключити охорону складу

* Залиште номер, щоб дізнатися вартість охорони Вашого магазину у Львові.
Виїзд інженера та розрахунок кошторису — безкоштовні.

Охороняємо об’єкти