fbpx

Охорона магазину

Охорона магазину

відеокамера

Охорона магазинів у Львові .

 • Проектування та встановлення сигналізації в магазині.
 • Попередження та нейтралізація вторгнення приміщення.
 • Оперативний виїзд групи реагування на торгову точоку.
 • Налагодження трансляцій відео з камер вам на телефон.
 • Договір про охорону та матеріальна відповідальність перед замовником.
 • Охорона магазину

  Охорона магазину — це комплекс охоронних процедур, що передбачають встановлення антикрадіжних (протикрадіжних) систем, сигналів попередження та тривоги. Для торгового залу встановлюють відеокамери та датчики руху, а за прилавком має бути тривожна кнопка. Ми проектуємо та встановлюємо охоронне обладнання для продуктових магазинів, які попереджають крадіжки товару.

  Комплект безпеки для невеликого магазину чи кіоску складається з хабу, датчиків руху, датчика відкриття дверей та тривожної кнопки продавця. В подібних точках легко встановити бездротову сигналізацію. Подібні пристрої попередять про вторгнення та зафіксують рух всередині магазину.

  Ціна охорони магазину

  Вартість охорони дізнайтеся за номером (067)67 01 200
  Стартовий комплект коштує 5 699 грн.  його можна розширювати датчиками диму чи детекторами руху. Це обладнання підключається до централізованого нагладу, що проводить цілодобовий моніторинг безпеки на вашому обєкті.

  До сигналізації підключаються відеокамери, а також компоненти інших охоронних сигналізацій, які при потребі можна замовити пізніше. Подібній комплект підходить для встановлення у МАФ, кілька торгових точок беде легко моніторити в програмі Ajax PRO.

  Монтаж обладнання в магазин одягу проводимо безкоштовно
  syhnalizatciya

  Сучасні прилади охорони для бізнесу

  Бездротова GSM сигналізація ідеальна для захисту кількох магазинів.  Охорона об’єктів