Датчики Ajax

Ajax MotionProtect

Бездротовий датчик руху призначений для швидкого зчитування руху людини у приміщені, що знаходиться під охороною. Датчик рекомендовано встановлювати на висоті 2.4 м. де очікується можливе проникнення на відставні до 12 метрів.

Пристрій має регульовану чутливість 3 рівня, тому здатний ігнорувати рух домашніх тварини вагою до 20 кг, протяг від відкритих вікон. Термін використання на одній батареї CR123A ➟ до 7 років.

Ціна: 1 499 грн.

датчик руху моушн протект чорний

MotionProtect Plus

Бездротовий датчик MotionProtect Plus призначений для охорони приміщень з каміном, відкритими вікнами, увімкненим кондиціонером. Датчик застосовує радіочастотне сканування та тепловий сенсор, щоб відфільтрувати рухи штор на протязі, прямі відблиски від вікна, потоки повітря.

Ціна 2 299 грн.

датчик аякс плюс

Датчик руху Ajax MotionCam

Датчик з фото верифікацією тривог моментально попередить вас про вторгнення в приміщення, надсилаючи анімовану серію фотографій на смартфон. Отримавши знімки, ви можете оцінити ситуацію та прийняти міри. Ajax MotionCam створює фото лише при тривозі і передає по радіоканалу Wings, що захищений шифруванням.

Захищений від підробки, надсилає сповіщення про глушіння, має тампер на спробу відриву від кріплення.

Ціна: 3 799 грн.

Ajax CombiProtect

Комбінований датчик руху CombiProtect виявляє рух людини у кімнаті, але успішно відділяє інші рухи: від протягів чи тварин. Додатково застосовується для моніторингу цілісності скла на дистанції 9 метрів від датчика.

Ціна: 2 299 грн.

комбінований датчик аякс

MotionProtect Curtain

Бездротовий датчик-штора — вузько спрямований датчик з двома PIR-сенсорами, якими моніторить простір – 6°по горизонталі та 90° по вертикалі, утворюючи невидиму штору. При перетині цього невидимого бар’єру – датчик просигналізує про вторгнення до охоронного периметру. Цим датчиком можна охороняти частину приміщення або предмети на стіні.

MotionProtect Curtain можна інсталювати у приміщення де перебувають домашні тварини. Дальність ідентифікації руху до 15 метрів.

Ціна: 1 999 грн.

датчик штора аякс

Ajax MotionProtect Outdoor

Вуличний датчик руху виявляє навіть мінімальний рух на території будівлі. Пристрій має захист від хибних спрацювань, ідентифікує тварин, не реагуючи на них. Пристрій може піймати рух на відстані до 15 метрів. Вуличний датчик аякс має високий запас потужності: витримує перепади температур -25°➟ +60°

Клас захисту IP 54 ☂❄. Може працювати від комплектних батарей CR123A до 5 років. Вуличний датчик руху Аякс тримає 2-х сторонній зв’язок з централлю на відстані до 1200 м

Ціна: 4 599 грн.

вуличнай датчик аякс

Ajax GlassProtect

Бездротовий датчик розбиття скла спрацьовує при появі характерних високочастотних звуків падіння скла. Спеціальним мікрофоном ідентифікує звук розбитого скла на відстані до 9 м. Проте, щоб уникнути хибних спрацювань через різний шум, розробники додали двохфакторну перевірку сигналу. Датчик можливо налаштувати на охорону вікна або цілої кімнати.

Працює на елементі живлення ➟ CR123A

Кути моніторингу сигналу по горизонталі/вертикалі ➟ 180°/180°

Термін роботи від однієї батареї ➟ до 7 років.

Через плату uartBridge, ocBridge/Plus може інтегруватися з провідною централлю ППК Лунь 11 мод.2.

Ціна: 1 649 грн.

датчик розбиття скла

Ajax DoorProtect

Бездротовий датчик відкриття дверей DoorProtect відправляє сигнал тривоги при відкриванні дверей на 2 см. Датчик складається з двох частин, якщо вони розмикаються (магніт віддаляється від блоку з герконом) відбувається спрацювання. В спокійному режимі відбувається передача тестових сигналів на централь з використанням захисного протоколу Jeweller.

Пристрій сумісний з провідними централями через приймачі: ocBridge Plus ➟ uartBridge

Додатково вимірює та передає дані про температуру у приміщенні.

Відпрацює 1000 000 відкривань.

Діапазон температур від -10°С до +50°С.

Ціна: 1 099 грн.

датчик дверей аякс

Ajax DoorProtect Plus

Датчик відкривання дверей з акселерометром для розпізнавання ударів. Також датчик має сенсор нахилу і може використовуватися для охорони відкритих вікон. Кожні 12 секунд перекликається пінгами з централлю Hub, навіть на відстані до 1000 метрів. Від батареї CR123A може працювати до 5 років при кімнатній температурі.

Діапазон температур від -10°С до +50°С.

Паралельний і перпендикулярний спосіб встановлення.

Підключається скануванням QR-коду, фіксуєсться кріпленням SmartBracket.

Ціна: 1 499 грн.

датчик відкривання вікна

Ajax FireProtect

Протипожежний датчик для виявлення задимлення чи швидкого підняття температури у приміщенні. Для цього пристрій має інфрачервоний випромінювач і фотосчитувач відхилення променів. Якщо фрагменти диму переривають промінь, фотоприймач фіксує втручання ➟ датчик відправляє сигнал на централь. Постійний двосторонній зв’язок з хабом дозволяє миттєво повідомити про займання. Бездротовий датчик легко фіксувати на поверхні за допомогою SmartBracket.

Тип батареї: CR2 – 2 шт.

На одному комплекті ➟ до 3 років чіткої роботи.

Світлозвуковий спосіб оповіщення.

Може працювати без централі.

Діапазон робочої температури від – 10°С ➟ +65°С

Ціна: 1 999 грн.

протипожежний датчик аякс
Датчики аякс ➟ ціна?

Вартість датчика руху ➟ 1.499 грн.
Вартість датчика штора ➟ 1 999 грн.
Датчик руху з фотокамерою ➟ 3 799 грн.

Як працює датчик руху?

Датчик працює по безпровідному протоколу Jeweller на відстані до 1700 м. від централі. Дальність спрацювання інфрачервоного сенсора — до 14 метрів.

Як підключити датчик руху?

Датчик встановлюється на фіксатор SmartBracket.
Підключається до централі в один клік скануванням QR-коду.

Чи надаєте сервісне обслуговування датчиків руху?

Так, Колекс сертифікований інсталятор систем безпеки від Ajax Systems. Виїзд інженера, телефонна консультація ➟ безкоштовно.