fbpx

Протипожежна сигналізація

Протипожежна сигналізація

протипожежна безпека під ключ

Пожежна сигналізація під ключ

➢ Готуємо проект пожежної сигналізації.
➢ Встановлюємо пожежну сигналізацію у офіс, кафе, магазин.
➢ Використовуємо лише сертифіковані датчики, централі ППКП.
➢ Надаємо гарантійне обслуговування засобів детектування полум’я.

Пожежна сигналізація (ПС) — це система автоматичних пристроїв, призначена для виявлення вогню, чадного газу та диму у приміщенні. Технічні засоби (сповіщувачі) виявляють займання та миттєво передають сигнал на централь (ППКП), яка вже повідомляє пульт пожежної служби. При пожежі на об’єкті активується система управління евакуацією людей. Всі пристрої мають бути ліцензовані та підключені згідно вимог.

Як замовити встановлення?

Залиште заявку: вкажіть номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.
Обстеження об'єкту: інженер виявляє джерела займання, проводить заміри, обраховує кількість обладнання.
Спеціаліст складає кошторис, де вказує ціну встановлення протипожежних пристроїв. Узгоджуємо вартість.
Підготовка проекту, встановлення, перевірка пристроїв пожежогасіння.

Монтаж пожежної сигналізації

встановлення протипожежної сигналізації
Порядок встановлення пожежної сигналізації

1. Перевірка укріпленості приміщення. Інженер Колекс звертає увагу на матеріал перестінків та стелі, скільки поверхів і вікон.
2. Зазначаємо напрямки евакуації працівників. Моделюємо надзвичайні ситуації, створюємо правила пожежної безпеки, що упорядкують дії персоналу при займанні.
3. Попереджаємо фактори: відкриті джерела вогню (лабораторна спиртівка, пальник); наявність вибухонебезпечних речовини, (які при незграбному зберіганні можуть загорітися) – вогненебезпечні речовини.
4. Розробка проекту. Створення робочого документу з переліком устаткування, місць розміщення датчиків, напрямків прокладання кабелів.
5. Надаємо клієнту кошторис, узгоджуємо термін виконання робіт, порядок введення в експлуатацію.
6. Установка датчиків, централі ПС. Проводимо тестовий запуск приладдя.
7. Запуск, підключення до пульту спостереження.

Обслуговування пожежної сигналізації

Це періодична технічна перевірка автоматичних пожежних сигналізацій щодо: 1) дотримання умов експлуатації; 2) наявності похибки зчитування; 3) відсутності пошкодження сповіщувачів; 4) підключення сторонніх пристроїв.

Незважаючи на якість оповіщувачів, вони мають кінцевий термін експлуатації. Поточний огляд виявить порушення їх роботи. Щоб займання та дим були помічені, ми радимо періодично тестувати пристрої. Подібна опція доступна нашим клієнтам, які можуть розраховувати на консультацію, своєчасне обслуговування засобів сповіщення про пожежу.

технічна перевірка протипожежної системи
проектування пожежної системи у львові

Проект пожежної сигналізації

Розробка проекту пожежної сигналізації складається з окремих етапів: обстеження об’єкту, створення технічної документації, розрахунок вартості, затвердження. В документі враховуються характеристики об’єкту: метраж і планування. Також зазначаємо перелік технічних засобів: місця розташування сповіщувачів, таблички “Вихід”, метраж вогнетривких дротів, місця їх прокладання.

Відповідальний підхід – гарантія своєчасного виявлення вогню або диму. Маємо забезпечити абсолютний захист людей, навіть при перших ознаках вогню, коли в приміщені зростає температура чи вміст чадного газу.

Ціна встановлення пожежної сигналізації

Повний кошторис на влаштування систем автоматичної пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу клієнт отримує на другий день після обстеження будівлі. Підготовка прайсу здійснюється окремо для кожного об’єкту, тому остаточна вартість залежить від обладнання, яке власник вирішить використовувати. Також незафіксована вартість робіт підвищеної складності.

Пропонуємо оптимальну вартість після детального обстеження та розрахунку. Зазначимо, що ви можете отримати погодження технічної документації в органах державного нагляду.

вартість встановлення пожежної сигналізації у львові


Ліцензія Пожежна безпека

Ліцензія МНС з надання послуг

Компанія Колекс має документ на монтаж пожежної сигналізації від 30 грудня 2013 року. Ліцензія МНС на послуги протипожежного захисту дозволяє здійснювати: монтування датчиків диму та відкритого полум’я, сирен, а також світло-звукового табло, що вказує напрямок евакуації людей. Ми здійснюємо технічне обстеження, розрахунок вартості, експертизу сповіщувачів на об’єктах з середнім ступенем ризику загоряння.

Саме тому ви можете:
✔ Замовити розробку проекту.
✔ Отримати затвердження документації.
✔ Замовити кваліфікований монтаж системи пожежної сигналізації.
✔ Розраховувати на періодичне обслуговування.Замовити консультацію на предмет протипожежної безпеки

заказать монтаж пожежної сигналізації

▸ Надаємо послуги з обслуговування та ремонту систем оповіщення про пожежу від різних виробників.