Протипожежна сигналізація

протипожежна безпека під ключ

Пожежна сигналізація під ключ

Пожежна сигналізація (ПС) — це система автоматичних пристроїв виявлення вогню, чадного газу та диму у приміщенні. Сповіщувачі виявляють займання та миттєво передають сигнал на централь (ППКП), яка вже повідомляє пульт пожежної служби. При пожежі активується система управління евакуацією людей на об’єкті. Всі пристрої повинні бути ліцензованими та підключені згідно вимог.

✔️ Підготовка проекту пожежної сигналізації.
✔️ Встановлення пожежної сигналізації для офісу, кафе, магазину.
✔️ Використовуємо лише сертифіковане обладнання.
✔️ Надаємо гарантійне обслуговування системи пожежної сигналізації.

Безкоштовно
• Підключимо об’єкт до власного пульта спостереження.
• Встановимо безпровідну смарт-систему безпеки Ajax.

Як замовити встановлення?

Залиште заявку: вкажіть номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.
Обстеження об'єкту: інженер виявляє джерела займання, проводить заміри, обраховує кількість обладнання.
Спеціаліст складає кошторис, де вказує ціну встановлення протипожежних пристроїв. Узгоджуємо вартість.
Підготовка проекту, встановлення, перевірка пристроїв пожежогасіння.

Монтаж пожежної сигналізації

встановлення протипожежної сигналізації
Порядок встановлення пожежної сигналізації

1. Перевірка укріпленості приміщення. Інженер Колекс звертає увагу на матеріал перестінків та стелі. Рахує кількість поверхів і вікон. 2. Зазначаємо напрямки евакуації працівників. Моделюємо надзвичайні ситуації, створюємо правила пожежної безпеки, що упорядкують дії персоналу у разі виявлення займання. 3. Попереджаємо фактори: відкриті джерела вогню (лабораторна спиртівка, пальник); наявність вибухонебезпечних речовини, (які при незграбному зберіганні можуть загорітися) – вогненебезпечні речовини. 4. Розробка проекту. Створення робочого документу з переліком устаткування, місць розміщення датчиків, напрямків прокладання кабелів. 5. Надаємо клієнту кошторис та узгоджуємо термін виконання монтажних робіт. 6. Установка датчиків, централі ПС. Проводимо тестовий запуск системи. 7. Введення в експлуатацію, підключення до пульту спостереження.

Акція «Персональна пропозиція»
Оформіть заявку на консультацію та дізнайтесь, яку персональну пропозицію ми підготували саме для вас.

Обслуговування пожежної сигналізації

Це періодична технічна перевірка автоматичних пожежних сигналізацій щодо: 1) дотримання умов експлуатації; 2) наявності похибки зчитування; 3) відсутності пошкодження сповіщувачів; 4) підключення сторонніх пристроїв. Незважаючи на якість оповіщувачів, вони мають кінцевий термін експлуатації. Поточний огляд виявить порушення їх роботи. Щоб займання та дим були помічені, ми радимо періодично тестувати датчика виявлення полум’я. Подібна опція доступна нашим клієнтам, які можуть розраховувати на консультацію, своєчасне обслуговування засобів сповіщення про пожежу.

технічна перевірка протипожежної системи
проектування пожежної системи у львові

Проект пожежної сигналізації

Розробка проекту пожежної сигналізації складається з окремих етапів: обстеження об’єкту, створення технічної документації, розрахунок вартості, затвердження. В документі враховуються характеристики об’єкту: метраж і планування. Також зазначаємо перелік технічних засобів: місця розташування сповіщувачів, таблички “Вихід”, метраж вогнетривких дротів, місця їх прокладання. Відповідальний підхід – гарантія своєчасного виявлення вогню або диму. Маємо забезпечити абсолютний захист людей, навіть при перших ознаках вогню, коли в приміщені зростає температура чи вміст чадного газу.

Ціна встановлення пожежної сигналізації

Повний кошторис на влаштування систем автоматичної пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу клієнт отримує на другий день після обстеження будівлі. Підготовка прайсу здійснюється окремо для кожного об’єкту, тому остаточна вартість залежить від обладнання, яке власник вирішить використовувати. Також незафіксована вартість робіт підвищеної складності. Завжди пропонуємо оптимальну вартість після детального обстеження та розрахунку. Зазначимо, що ви можете отримати погодження технічної документації в органах державного нагляду.

Акція «Персональна пропозиція»
Оформіть заявку на консультацію та дізнайтесь, яку персональну пропозицію ми підготували саме для вас.

де встановлювати охорону сигналізацію
Ліцензія Пожежна безпека

Ліцензія МНС з надання послуг

Компанія Колекс має дозволи на монтаж пожежної сигналізації від 30 грудня 2013 року. Ліцензія МНС на послуги протипожежного захисту дозволяє здійснювати монтаж системи пожежної сигналізації на різних об’єктах: заклади громадського харчування, виробничі цехи, офіси, школи. Ми проводимо підключення датчиків виявлення відкритого полум’я, звукових сирен, а також світло-звукового табло, що вказує напрямок евакуації людей. Також здійснюємо експертизу сповіщувачів від різних виробників. Пропонуємо знижки для малого та середнього бізнесу. Саме тому ви можете: ✔ Замовити розробку проекту. ✔ Отримати затвердження документації. ✔ Замовити кваліфікований монтаж системи пожежної сигналізації. ✔ Розраховувати на періодичне обслуговування.

Замовити консультацію з протипожежної безпеки

заказать монтаж пожежної сигналізації

  ▸ Надаємо послуги з обслуговування та ремонту систем оповіщення про пожежу від різних виробників.

  Від чого залежить ціна пожежної сигналізації?

  Вартість послуг залежить ➟ від площі та кількості приміщень, ➟ кількості сповіщувачів, ➟ комплектуючих та монтажних робіт.

  Хто здійснює монтаж системи пожежної сигналізації?

  Компанія Колекс має дозволи на проведення робіт, ➟ колектив експертів та ➟ досвід з обслуговування пожежних систем.

  Яку протипожежну систему встановити на об’єкті?

  Ми підключаємо обладнання різних виробників. Виїзд інженера та консультація ➟ безкоштовні.