Етапи процесу охорони приміщення

етапи монтажу обладнанняОхоронні прилади потрібні для захисту людей та цінностей від злочинних посягань. Захистити приміщення від несанкціонованого входу допоможе сигнальна система. Однак, щоб пристрої повністю виправдали затрати, необхідно грамотно провести інсталяцію. Якщо система пристроїв вже встановлена, перевіряється її спрацювання при ситуаціях загрози. Отже, процес інсталяції датчиків можна розподілити на три етапи.

Етап 1. Проектування

Якісна охоронка починається з процедури її проектування. Адже, багато чого залежить від потреб конкретного клієнта та параметрів об’єкту. Спочатку отримуємо дані про об’єкт, який будемо захищати: площу, архітектурно-будівельні креслення та функціональне призначення приміщення. Далі, інженер відвідує приміщення особисто, проводить огляд та заміри. Вже після того, готується технічне завдання і, після підписання замовником, створюється проект розміщення знімачів, кабелів, панелі керування. Вартість цього етапу робіт може коливатися та залежить від факторів: величини та укріпленості об’єкту. Варто зауважити, що багато клієнтів не надають належної уваги етапові проектування, вважаючи витрати на нього невиправданими. Однак, саме під час цієї процедури визначаються основні параметри безпеки та ступінь захисту майна на об’єкті.

Етап 2. Інсталяція

монтаж обладнанняНа цьому етапі, який ще називається етапом інсталяції, відбувається приєднання всіх компонентів, що були спроектовані та затверджені замовником, на попередньому етапі.При цьому монтаж охоронки складається з окремих процедур:
Перша: поставка матеріалів та приладів. В цей момент дуже важливо організувати якісний контроль відповідності всіх комплектуючих проектній документації та якості кожного елементу. Адже, від цього залежить надійність майбутнього захисту.
Друга: прокладання комунікацій та встановлення приладів. Тут важлива кваліфікація інженерів, які виконують прокладання дротів. В будь-якому випадку, все має робитися у повній відповідності до затвердженого замовником проекту.
Третя: пусконалагоджувальні роботи. На цьому етапі проходить тестування інстальованих систем, перевірка їхньої функціональної придатності до виконання завдань, передбачених проектною документацією.
Четверта: навчання персоналу замовника. Після того, як замовник прийняв роботи по інсталяції охоронки, необхідно ознайомити персонал замовника з принципами роботи сигнальної системи та набором дій, що вимагаються від працівників в різних випадках.
Пята: взяття об’єкту під охорону. Після проходження інструктажу, персонал замовника починає працювати з нею, компанія ставить об’єкт на ПЦС. З цього моменту, закінчується етап монтажу.
Вартість встановлення такої системи залежить, в першу чергу, від складності об’єкту та від складності використовуваних приладів. Крім того, на вартість може вплинути віддаленість об’єкту, складні умови для монтажних робіт та терміновість самих робіт.

Етап 3. Обслуговування комплекту

комплект охорони

В процесі експлуатації, система повинна періодично перевірятися кваліфікованими спеціалістами. В поняття технічного обслуговування системи входять наступні етапи:
Планові регламентні роботи. Вони, як правило, проводяться щомісяця та забезпечують безперебійність та надійність роботи знімачів.
Усунення несправностей за викликом. Звичайно, такі роботи виконуються лише в разі необхідності. Хороша система досить рідко виходить з ладу та потребує ремонту.
Технічна допомога замовнику в питаннях експлуатації датчиків та хабу. Сюди входять такі послуги, як навчання персоналу, складання інструкцій на всі випадки та різноманітні інструктажі.
Окрім вищенаведених послуг, ми гарантуємо захист та надаємо технічно – експлуатаційну документацію та консультацію з питань удосконалення безпеки конкретного об’єкту. В будь – якому випадку, ми обслуговуємо системи, щоб зберегти цілісності замовника та унеможливити незаконні проникнення на об’єкт сторонніх осіб.