fbpx

Відеоспостереження

Відеоспостереження

комплект відеоспостереження

Встановлення відеонагляду

 • Пропонуємо встановлення відеоспостереження на підприємстві.
 • Встановлюємо системи відеонагляду для супермаркетів та складів.
 • Монтуємо бездротові камери відеоспостереження в офісі.
 • Пропонуємо встановлення вуличного відеоспостереження.
 • Використовуємо перевірені і надійні системи відеонагляду.
 • Ставимо об’єкти під охорону у Львівській області.

 • Ми допомагаємо

  1. Підібрати та купити комплект відеонагляду.
  2. Спланувати розміщення відеокамер.
  3. Запрограмувати систему відеоспостереження.
  4. Налаштувати систему спостереження.

  Комплект відеоспостереження

  комплект відеонагляду

  Системи відеонагляду складаються:
  1. Відеореєстратора або DVR — розрахований на 4-8-16-32 камер спостереження. Автоматично визначає формат даних: HDCVI, IP; AHD, TVI. Реєстратор має високопродуктивний чіп, який забезпечує чіткість зображення з природною передачею кольорів. Підтримує запис звуку та стискає відео.
  2. Блоку пам’яті – жорсткий диск для збереження даних HDD ємністю 1-6 TB. Більшість реєстраторів мають слоти для підключення різних дисків.
  3. Камер. Корпусні (3), IP-камери (4), або купольні (5) на 2-4 Мп з кутом огляду від 90°. Відповідають високим вимогам до захисту – IP 67 та часто містять інфрачервону підсвітку і потужний об’єктив. Купити камери спостереження можна по передзамавленню, телефонуйте.
  6. Блоку живлення.
  7. Відеокабелів. Кабелі для трансляції відео та кріплення для фіксування камер.
  Варто зауважити, що комплект відеоспостереження ми підбираємо індивідуально під різні об’єкти.  Встановлення відеоспостереження

  Встановлення відеонагляду — це установка камер, розмітка стін, штроблення стін під відеокабелі, укладання проводки для захисту від перерізання та замикання. Встановлення відеонагляду популярна послуга серед власників особняків та комерційної нерухомості. Камера над входом у приміщення нагадує зловмиснику, що спроба проникнення буде поміченою, а це зупинить його від протиправних дій. Ми пропонуємо готові комплекти для відеоспостереження за майном, тому власники самостійно можуть убезпечити об’єкт від вторгнення.

  Встановлення відеонагляду – необхідна складова комплексного захисту приміщення від несанкціонованого вторгнення. 1.Детальний огляд і планування розміщення камер. 2. Зєднання всіх компонентів. 3. Програмування та перевірка обладнання.
  Для ефективного спостереження доведеться встановлювати камери в потрібному місці, під потрібним кутом, тому розміщення відеоточок та кути огляду розраховують наші інженери. Після чого Ви затверджуєте план встановлення камер.

  монтаж_відеонагляду_3

  Ми пропонуємо


  відеокамера

  Відеонагляд для бізнесу

  Встановлення відеоспостереження в магазині та торговому центрі допомагає помічати та викривати злодіїв. Власники торгових точок встановлюють камери, щоб дослідити поведінку покупців та їх уподобання. Ми встановлюємо системи відеонагляду, що допомагають протидіяти розкраданню, контролювати персонал магазину та забезпечувати безпеку.

  Установка камери дозволяє помічати співробітників у офісі: їх прихід на роботу, оцінити поведінку та працьовитість.
  Монтаж відеонагляду у офісі дозволить протидіяти викраденню даних.

  Дізнайтеся, який відеонагляд потрібно встановлювати на території приватного господарства — телефонуйте. Менеджер проведе детальну презентацію наших послуг.

  Відеонагляд для ЖК

  Сучасні житлові комплекси Львова не можна уявити без відеоспостереження, яке встановлюють для нагляду за паркінгом, дитячим майданчиком та проїжджою частиною. Особливим попитом користується вуличне відеоспостереження, котре монтують щоб гарантувати безпеку припаркованого автомобіля. Система відеонагляду стала охоронцем для жителів багатоквартирних будинків та їх майна, тому встановлення на будинках подібних систем є корисним для жителів кварталу.

  відеонагляд для житлового будинку
  будинки

  Відеоспостереження для дому

  Встановлення відеостеження для дому – обов’язкова вимога для захисту приватної власності від зазіхань зловмисників. “Колекс” пропонує послуги зі встановлення систем відеоспостереження за периметром ділянки. Споглядайте події, що відбуваються на подвір’ї та околицях вашого дому.

  Дізнайтеся, яку систему відеоспостереження потрібно встановлювати на території дому — телефонуйте. Менеджер проведе детальну презентацію комплектів відеоспостережння.