fbpx

Відеоспостереження

Відеоспостереження

комплект відеоспостереження

Продаж систем відеоспостереження

 • Пропонуємо системи відеоспостереження по вигідній ціні.
 • Проектуємо системи відеоспостереження для офісних та житлових приміщень.
 • Продаємо відеокамери та інтегруємо з системами безпеки.
 • Консультуємо та налаштовуємо камери відеоспостереження.
 • Пропонуємо встановлення відеоспостереження.


 • Система відеоспостереження

  комплект відеонагляду

  Характеристики типового комплекту відеонагляду
  1. Відеореєстратор або DVR — розрахований на 4-8-16-32 камер спостереження. Автоматично визначає формат даних: HDCVI, IP; AHD, TVI. Реєстратор має високопродуктивний чіп, який забезпечує чіткість зображення з природною передачею кольорів. Підтримує запис звуку та стискає відео.
  2. Блок пам’яті – жорсткий диск для збереження даних HDD ємністю 1-6 TB. Більшість реєстраторів мають слоти для підключення різних дисків.
  3. Камери. Корпусні (3), IP-камери (4), або купольні (5) на 2-4 Мп з кутом огляду від 90°. Відповідають високим вимогам до захисту – IP 67 та часто містять інфрачервону підсвітку і потужний об’єктив. Купити камери спостереження можна по передзамавленню, телефонуйте.
  6. Блок живлення.
  7. Відеокабелі. Кабелі для трансляції відео та кріплення для фіксування камер.
  Варто зауважити, що комплект відеоспостереження ми підбираємо індивідуально під різні об’єкти.


  Види камер відеоспостереження

  Класифікація пристроїв відеостеження залежить від різних критеріїв: типу корпусу, кольору зображення, типу підключення.

  Внутрішні камери використовуються для приміщення: офісу, будинку чи складському приміщені.
  Зовнішні камери призначені для фасаду будівлі, адже мають вищий рівень захисту і витримують вплив опадів та коливання температури.
  Камери поділяються залежно від корпусу: купольні, циліндричні (мають видовжений корпус – циліндр).
  Враховується ступінь регулювання в горизонтальній та вертикальній площині. Деякі моделі мають кут повертання до 95 градусів, тому підходять для спостереження лише за частиною приміщення.

  Ми пропонуємо


  відеокамера

  Відеонагляд для бізнесу

  Відеоспостереження в магазині та торговому центрі допомагає помічати та викривати злодіїв. Власники торгових точок купують камери, щоб дослідити поведінку покупців та їх уподобання. Ми пропонуємо системи відеонагляду, що допомагають протидіяти розкраданню, контролювати персонал магазину та забезпечувати безпеку.

  Установка камери дозволяє помічати співробітників у офісі: їх прихід на роботу, оцінити поведінку та працьовитість.
  Відеонагляд у офісі дозволить протидіяти викраденню даних.

  Дізнайтеся, який відеонагляд потрібно купити для приватного господарства — телефонуйте. Менеджер проведе детальну презентацію наших послуг.

  Відеоспостереження в під’їзді

  Сучасні житлові комплекси Львова не можна уявити без відеоспостереження, яке купують для нагляду за паркінгом, дитячим майданчиком та проїжджою частиною. Особливим попитом користується вуличне відеоспостереження, котре монтують щоб гарантувати безпеку припаркованого автомобіля. Система відеонагляду стала охоронцем для жителів багатоквартирних будинків та їх майна, тому замовити систему нагляду є корисним для жителів кварталу. Для ефективного спостереження доведеться купувати камери з відповідним кутом огляду, тому розміщення відеоточок та кути огляду розраховують наші інженери. Після чого Ви затверджуєте план розміщення камер.

  відеонагляд для житлового будинку
  будинки

  Відеоспостереження для дому

  Купити відеостеження для дому – обов’язкова вимога для захисту приватної власності від зазіхань зловмисників. “Колекс” пропонує послуги зі підбору систем відеоспостереження для території. Споглядайте події, що відбуваються на подвір’ї та околицях вашого дому.

  Дізнайтеся, яку систему відеоспостереження потрібно купити — телефонуйте. Менеджер проведе детальну презентацію комплектів відеоспостережння.