Відеоспостереження

Відеоспостереження

комплекти відеоспостереження у львові

Продаж систем відеоспостереження у Львові

✓ Продаж сертифікованих систем відеоспостереження.
✓ Проектування та монтаж відеонагляду.
✓ Підключення відеоспостереження до систем безпеки.
✓ Подбір комплектів відеонагляду під ваші цілі.
✓ Надання консультації по встановленню охоронного відеоспостереження.

ПЕРЕВАГИ ВІДЕОНАГЛЯДУ КОЛЕКС

Сертифіковане обладнання

Співпрацюємо з виробниками. Обираємо надійні системи відеонагляду.

Готові комплекти відеонагляду

Пропонуємо готові комплекти відеоспостереження для різних обєктів.

Відеоспостереження для захисту

Спеціалізуємось на відеокамерах для цілодобової охорони майна.

Комплекс послуг

Оптимальна ціна відеонагляду + встановлення та охорона

Замовити комплект відеонагляду

*Який комплект відеонагляду купити? Залиште номер телефону та отримайте консультацію експерта з охоронного відеонагляду.

Система відеоспостереження

Характеристики типового комплекту відеонагляду
1. Відеореєстратор або DVR — розрахований на 4-8-16-32 камер спостереження. Автоматично визначає формат даних: HDCVI, IP; AHD, TVI. Реєстратор має високопродуктивний чіп, який забезпечує чіткість зображення з природною передачею кольорів. Підтримує запис звуку та стискає відео.
2. Блок пам’яті – жорсткий диск для збереження даних HDD ємністю 1-6 TB. Більшість реєстраторів мають слоти для підключення різних дисків.
3. Камери. Корпусні (3), IP-камери (4), або купольні (5) на 2-4 Мп з кутом огляду від 90°. Відповідають високим вимогам до захисту – IP 67 та часто містять інфрачервону підсвітку і потужний об’єктив. Купити камери спостереження можна по передзамавленню, телефонуйте.
6. Блок живлення.
7. Відеокабелі. Кабелі для трансляції відео та кріплення для фіксування камер.
Варто зауважити, що комплект відеоспостереження ми підбираємо індивідуально під різні об’єкти.

комплект відеонагляду

Види камер відеоспостереження

Класифікація пристроїв відеостеження залежить від різних критеріїв: типу корпусу, кольору зображення, типу підключення.

Внутрішні камери використовуються для приміщення: офісу, будинку чи складському приміщені.
Зовнішні камери призначені для фасаду будівлі, адже мають вищий рівень захисту і витримують вплив опадів та коливання температури.
Камери поділяються залежно від корпусу: купольні, циліндричні (мають видовжений корпус – циліндр). Враховується ступінь регулювання в горизонтальній та вертикальній площині. Деякі моделі мають кут повертання до 95 градусів, тому підходять для спостереження лише за частиною приміщення.

Відеонагляд для бізнесу

Відеоспостереження в магазині та торговому центрі допомагає помічати та викривати злодіїв. Власники торгових точок купують камери, щоб дослідити поведінку покупців та їх уподобання. Ми пропонуємо системи відеонагляду, що допомагають протидіяти розкраданню, контролювати персонал магазину та забезпечувати безпеку.
Відеонагляд дозволяє помічати співробітників у офісі: їх прихід на роботу, оцінити поведінку та працьовитість.
Офісний відеонагляд допоможе протидіяти викраденню даних.
Дізнайтеся, який відеонагляд потрібно купити для приватного господарства — телефонуйте. Менеджер проведе детальну презентацію наших послуг.

відеокамери для магазину
відеонагляд для житлового будинку

Відеоспостереження в під'їзді

Сучасні житлові комплекси Львова не можна уявити без відеоспостереження, яке купують для нагляду за паркінгом, дитячим майданчиком та проїжджою частиною. Особливим попитом користується вуличне відеоспостереження, котре гарантує безпеку припаркованого автомобіля. Система відеонагляду стала охоронцем для жителів багатоквартирних будинків та їх майна, тому замовити систему нагляду є корисним для жителів кварталу. Для ефективного спостереження доведеться купувати камери з відповідним кутом огляду, тому розміщення відеоточок та кути огляду розраховують наші інженери. Після чого Ви затверджуєте план розміщення камер.

Відеоспостереження для дому

Купити відеоспостереження для дому – обов’язкова вимога для захисту приватної власності від зазіхань зловмисників. “Колекс” пропонує послуги зі підбору систем відеоспостереження для будинку та території. Споглядайте події, що відбуваються на подвір’ї та околицях вашого дому.

Дізнайтеся, яку систему відеоспостереження потрібно купити — телефонуйте. Менеджер проведе детальну презентацію комплектів відеоспостережння для дому.

відеоспостереження для дому у львові