Пультова охорона

фізична охорона львів

Послуги пультової охорони у Львові

  • Цілодобова пультова охорона помешкання, магазину чи офісу.
  • Монтаж та підключення охоронного обладнання до ПЦС.
  • Оперативний виїзд групи швидкого реагування за викликом.
  • Досвід супроводу та моніторингу понад 1500 об’єктів у м. Львові та Львівській обл.
  • Гнучкі ціни та знижки на послугу пультової охорони

*З метою покращення якості послуг пультової охорони, скорочення часу прибуття чергової групи до об’єкту та оперативного знешкодження зловмисників, ми співпрацюємо з іншими охоронними службами.

ПЦО

Організація пультової охорони

ПЦС – це пульт централізованого спостереження за кількома об’єктами, що охороняються сигналізацією. Система пульту приймає сповіщення по основним та резервним каналом зв’язку: GPRS, телефонія, інтернет. Блокування, втрата або перехоплення сигналу зловмисниками неможливі та відразу виявляються. Сигнали поділяються на тест-сигнали про наявність зв’язку, активація/деактивація датчиків, спрацювання сигналу «Тривога».

Комп’ютерну систему централізованої охорони контролює оператор пульта. Він класифікує ступінь загрози та координує дії оперативного наряду. Програмне забезпечення допомагає розрізнити загрози: проникнення сторонніх осіб в приміщення, пошкодження майна та визначити зону (вхідні двері, вікна, підвал, рівень поверху, гараж). Встановлення додаткових датчиків дозволяє виявити загоряння в приміщенні, витік газу, витік води тощо.


Хто знешкоджує загрози?

гшр колекс

Група швидкого реагування (ГШР) — це екіпаж охоронного персоналу, який пройшов теоретичну та практичну підготовку по виявленню та протидії загрозам. Групи складаються з колишніх військових або поліцейських. Група реагування укомплектована всіма спецзасобами, необхідними для нейтралізації можливих загроз, а це відповідне озброєння, спорядження, транспорт.

В критичних ситуаціях охоронники відновлюють порядок на об’єкті, забезпечують безпеку громадян та збереження матеріальних цінностей. Надзвичайні ситуації поділяють на: кримінальні, аварійні та адміністративні. ГШР діють відповідно до інструкції по кожному випадку окремо. Оператор ПЦС може координувати дії команд між кількома об’єктами та викликати підмогу.

Пультова охорона Львів — це послуга з підключення об’єкту на пульт централізованого спостереження Колекс. Наші експерти мають компетенцію з налаштування та інсталювання ПЦС Гермес, Грифон, Фенікс, Ajax. Наприклад, квартира на пульт охорони підключається за кілька годин, а це головна умова захисту вашої оселі від візиту злочинців.


Переваги пультової охорони Колекс

Охороняємо цілодобово. Надаємо фахові рекомендації щодо технічної укріпленості споруди. Проводимо архівацію подій та тривожних спрацювань.
Ретельно плануємо рубежі захисту. Підключаємо сучасне обладнання, щоб гарантувати безперебійність сигналу та відсікти можливість його глушіння злочинцями.
Проводимо інструктаж операторів та підготовку охоронців, щоб мати достатні підстави для гарантій комплексного захисту Вашого майна при реальній загрозі.
Проектуємо всю системи технічної охорони під ключ. Інсталюємо технічні засоби охорони, готуємо документацію та підключаємо Ваше приміщення на пульт охорони у Львові.

ліцензія на пультову охорону у львові

Як підключити пультову охорону?

1. Телефонуйте за номером (067) 67 01 200, або залиште контакти в кінці цієї сторінки.
2. Обговоримо умови нашої співпраці та узгодимо дату зустрічі зі спеціалістом на об’єкті.
3. Після обстеження приміщення, інженер готує кошторис, підраховує кількість охоронних елементів.
4. Узгоджуємо вартість пультової охорони. Укладаємо договір на пультову охорону у Львові.

Компанія Колекс надає послуги пультової охорони квартир, офісів та магазинів, але це не повний перелік об’єктів. Маючи всі дозвільні ліцензії та документи, ми захищаємо майно різних форм власності. Наші експерти проводять обстеження, підбір та монтаж обладнання, що захищатиме 24/7.
Тож замовляйте пультову охорону, щоб захистити своє майно вже сьогодні.


Ціна пультової охорони у Львові

Тип приміщення
Вартість пультової охорони
Квартира на пульт з AJAX від 349 грн.
Пультова охорона квартири від 400 грн.
Пультова охорона комерційних установ, офісу, складу від 500 грн.
Пультова охорона торгового павільйона (маф) від 450 грн.
Пультова охорона будинку від 550 грн.
Виїзд за викликом “кнопка тривожної сигналізації” від 450 грн.
Підвищений рівень безпеки* від 550 грн.
Моніторинг охоронної сигналізації та оповіщення замовника від 250 грн.

Знижки на пультову охорону КОЛЕКС

знижки на пультову охорону

Отримати консультацію про пультову охорону

замовити охорону квартири