fbpx

Пультова охорона

Пультова охорона

фізична охорона львів

Послуги пультової охорони у Львові

 • Цілодобова пультова охорона майна.
 • Монтаж та підключення охоронного обладнання до ПЦС.
 • Оперативний виїзд групи швидкого реагування за викликом.
 • Досвід супроводу та моніторингу понад 1000 об’єктів у Львівській обл.
 • Гнучкі ціни та знижки на пультову охорону

 • *З метою покращення якості послуг пультової охорони, скорочення часу прибуття чергової групи до об’єкту та оперативного знешкодження зловмисників, ми співпрацюємо з іншими охоронними службами.

  Наші ціни на пультову охорону


  Що таке пультова охорона?

  Пультова охорона – це комплекс охоронних пристроїв встановлених на об’єкті, які транслюють сигнали тривоги на централізований пульт спостереження ПЦС. Дистанційне централізоване спостереження проводиться цілодобово, тому реагування на проникнення відбувається миттєво. Якщо надходить сповіщення про порушення цілісності об’єкту, оператор ПЦС повідомляє групу швидкого реагування (ГШР), яка виїздить за викликом для нейтралізації загрози.

  Зростає рівень злочинності, а самі злодії стають більш досвідченими та підготовленими. Щоб захистити комерційний або виробничий об’єкт від зловмисників, пропонуємо підключення на пульт централізованого спостереження (ПЦС). Сьогодні пультова охорона – це надійний спосіб захистити своє майно від злочинних намірів, пошкоджень та пограбування.

  Сучасні квартири Львова неможливо уявити без пультової охорони, тому ми надаємо послугу пультова охорона квартир, щоб гарантувати цілодобовий захист майна клієнтів.

  провідна сигналізація

  ПЦО

  Організація пультової охорони?

  ПЦС – це пульт централізованого спостереження за кількома об’єктами, що охороняються. Система приймає сигнали: періодичні тест-сигнали про наявність зв’язку, активація/деактивація пристроїв, спрацювання (сигналу «Тривога») з визначенням зон (вхідні двері, вікна, підвал, рівень поверху, гараж)

  Комп’ютерну систему централізованої охорони контролює оператор пульта. Він класифікує ступінь загрози через програмне забезпечення та координує дії оперативного наряду. Розрізняють загрози: проникнення сторонніх осіб в приміщення, пошкодження майна. Встановлення додаткових датчиків дозволяє виявити загоряння в приміщенні, витік газу, витік води тощо. Сигнал транслюється по основним та резервним каналом зв’язку: GPRS, телефонія, інтернет. Блокування, втрата або перехоплення сигналу зловмисниками неможливі.


  Хто знешкоджує загрози?

  гшр колекс

  Група швидкого реагування (ГШР) — це екіпаж охоронного персоналу, якій пройшов теоретичну та практичну підготовку по виявленню та протидії загрозам. ГШР складають колишні військові або поліцейські. Група реагування укомплектована всіма спецзасобами необхідними для нейтралізації можливих загроз, а це відповідне озброєння та спорядження.

  В критичних ситуаціях охоронники відновлюють порядок на об’єкті, забезпечують безпеку громадян та збереження матеріальних цінностей. Надзвичайні ситуації поділяють на: кримінальні, аварійні та адміністративні. ГШР діють відповідно до інструкції по кожному випадку окремо. Оператор ПЦС може координувати дії команд між кількома об’єктами та викликати підмогу, наприклад, чергових груп поліції.

  Пультова охорона Львів — це послуга з підключення об’єкту на пульт централізованого спостереження Колекс. Компетенцію із налаштування та інсталювання ПЦС Гермес, Грифон мають наші експерти. Наприклад, квартира на пульт охорони підключається за кілька годин, а це головна умова захисту вашої оселі від візиту злочинців.


  Переваги пультової охорони Колекс

  1. Об’єкт охороняємо цілодобово.

  Проводимо архівацію даних про події для демонстрації замовнику послуг ПЦС. Надаємо фахові рекомендації шодо технічної укріпленості споруди.

  2. Встановлюємо надійне пристрої.

  Щоб гарантувати безперебійність сигналу, відсікти можливість його відключення або блокування сторонніми особами. Ретельно перевіряємо укріпленість приміщення для гарантії захисту майна.

  3. Підбираємо кваліфікованих охоронників.

  Проводимо інструктаж, навчання операторів, підготовку охоронців, щоб мати достатні підстави для гарантій захисту Вашого майна. Знижуємо ризики пошкодження майна при реальній загрозі.

  4. Проектуємо всю системи захисту.

  Готуємо проект, затверджуємо документацію та підключаємо приміщення на пульт охорони у Львові.

  ліцензія на пультову охорону у львові

  Як підключити пультову охорону?

  1. Телефонуйте за номером (067) 67 01 200, або залиште контакти в кінці цієї сторінки.
  2. Обговоримо умови нашої співпраці та узгодимо дату зустрічі зі спеціалістом на об’єкті.
  3. Після обстеження приміщення, інженер готує кошторис, підраховує кількість охоронних елементів.
  4. Узгоджуємо вартість встановлення обладнання. Укладаємо договір на пультову охорону у Львові.

  Компанія Колекс надає послуги пультової охорони квартир, офісів та магазинів, але це не повний перелік об’єктів. Маючи всі дозвільні ліцензії та документи, ми захищаємо майно різних форм власності. Наші експерти проводять обстеження, підбір та монтаж обладнання, що захищатиме 24/7.
  Тож замовляйте пультову охорону, щоб захистити своє майно вже сьогодні.


  Ціна пультової охорони у Львові

  Тип приміщення
  Вартість пультової охорони
  Квартира на пульт з AJAX від 299 грн.
  Пультова охорона квартири від 400 грн.
  Пультова охорона комерційних установ, офісу, складу від 500 грн.
  Пультова охорона торгового павільйона (маф) від 450 грн.
  Пультова охорона будинку від 550 грн.
  Виїзд за викликом “кнопка тривожної сигналізації” від 450 грн.
  Підвищений рівень безпеки* від 550 грн.
  Моніторинг охоронної сигналізації та оповіщення замовника від 250 грн.

  Знижки на пультову охорону КОЛЕКС

  знижки на пультову охорону