Якщо нічого вкрасти, то охорона зовсім непотрібна: так думає більшість людей, які нехтують елементарними правилами безпеки. З нашого досвіду можна сказати, що незаконне вторгнення найчастіше відбувається до менш захищених, незаможних осель. Крадії шукають слабкі місця в укріпленності помешкання: приглядаються до вікон, перевіряють надійність замків.

Щоб захистити приватний, комерційний або виробничий об’єкт від зловмисників, пропонуємо замовити послугу пультової охорони.

Що таке пультова охорона?

Пультова охорона — це комплекс технічних засобів встановлених на об’єкті, які транслюють сповіщення на пульт центрального спостереження. Дестанційний моніторинг проводиться цілодобово, тому реагування на несанкціоноване проникнення відбувається миттєво. Якщо надходить сигнал про порушення цілісності об’єкту, оператор повідомляє групу швидкого реагування, яка прибуває за викликом для нейтралізації загрози. Вважається хорошою альтернативою охороннику, адже не потребує окремого робочого місця, вартує значно дешевше та мінімізує людський фактор.

Складові процесу пультової охорони

У вашому приміщенні встановлюється датчики та централь, яка з’єднана з сервером Колекс через різні канали звязку. За комп’ютером оператор бачить статус обладнання на об’єкті. Якщо спрацювала тривога, оператор миттєво координує групу реагування на потрібну адресу. Вже за 5-7 хвилин група буде на місці та перешкодить пограбуванню. Сьогодні злодії більш досвідчені та підготовлені, ніж раніше. Тому є потреба у більше надійному способі захистити своє майно від злочинних намірів, ніж замок на вхідних дверях.

Обладнання для моніторингу

Комплекс технічних засобів для пультової охонони приміщення складається з: датчиків, що реагують на відкриття та рух в приміщенні; централі, що тримає звязок з пультом; власне пульт спостереження.

ПЦС — це пульт централізованого спостереження, комп’ютери, які фіксують інформацію про стан датчиків на тисячах обєктів. У разі спрацювання сигналізації, оператор встановлює причину сигналу “тривога та відправляє на об’єкт групу реагування.

Пультова охорона одна з найпоширеніших послуг серед власників магазинів та офісів. Зазвичай такі послуги обирають невеликі організації, де немає необхідності у фізичній присутності охоронця. Налагоджений процес моніторингу дозволяє залишати приміщення на тривалий час і не хвилюватися за злочинні позягання на нього. Привабливим є доступна ціна обладнання та налагоджений процес фізичного захисту.

Навіщо це потрібно?

Основне завдання пультової охорони — це миттєве виявлення порушень цілістності об’єкту завдяки цілодобовому моніторингу стану безпеки приміщеннь та будівель. Повністю автономний процес дозволяє охоронній компанії здійснювати нагляд за тисячами обєктів одночасно. Подібна пропозиція цікава для ОСББ та будинків з невеликою кількістю квартир. Громадяни можуть захистити свої домівки за невелику абонплату.  У місті та за містом вартість може відрізнятися, охорона приватного будинку коштуватиме, звичайно, дорожче. Але все одно таку опцію може дозволити собі кожен господар, якому важливо захистити майно.

Наприклад, наші послуги коштують від 299 гривень на місяць.

Окрім цієї суми, потрібно буде одноразово вкласти гроші в обладнання та монтаж. З вибором може допомогти наш інженер. Для різних приміщень ми підберемо дротове або бездротове обладнання, необхідну кількість датчиків та озвучимо ціну роботи. Але встановлення може бути безкоштовним. Ми вже не раз наголошували, що встановлюємо АЯКС без додаткової платні на умовах акції.

Найкраще довірити монтаж охоронної сигналізації тій компанії, яка буде надалі вас охороняти. В такому випадку відповідальність не “ділиться” між різними виконавцями. Якщо ви хочете під’єднати до центрального нагляду обладнання, встановлене самостійно, то знадобиться огляд обладнання інженером. Так охоронна компанія зможе переконатися, що все працює як треба, або скоригувати деякі моменти.