fbpx

Кому потрібен централізований захист? 

Завдання централізованого захисту — це спостереження, гарантування безпеки обєкту від вторгнення та пограбування. Вважається хорошою альтернативою охороннику. Вона не потребує окремого робочого місця, вартує значно дешевше, автоматична система, що виключає людський фактор.

З чого складається подібний процес?

У вашому приміщенні встановлюється сигналізація. Вона приєднується до нашого централізованого сервера. За комп’ютером оператор бачить статус сигналізації на об’єкті. Якщо сигналізація була включена і спрацювала тривога – оператор це помічає та миттєво координує групу реагування на потрібну адресу.
За 5-7 хвилин охоронники будуть на місці. Вони зможуть перешкодити пограбуванню.

Обладнання. Встановлюється у приміщення, яке потрібно охороняти. Зазвичай воно складається з різних датчиків, які реагують на відкриття дверей та рух всередині приміщенні

ПЦО — це пульт централізованої охорони, “сердце” системи, комп’ютери, які фіксують інформацію про стан датчиків. У разі спрацювання тривоги, оператор, який пильнує стан датчиків, відправляє на об’єкт групу реагування. Група мобільного реагування — це охоронці, які приїжджають на об’єкт, де спрацювала сигналізація, та приймають необхідні міри у разі виявлення правопорушника.

ПЦО одна з найпоширеніших послуг серед наших клієнтів. Тому що налагодженний процес доступний за ціною. Зазвичай такі послуги обирають невеликі організації, де немає необхідності у фізичній присутності охоронця.

Подібна послуга доступна за ціною  навіть для невеликих квартир. У місті та за містом ціна може відрізнятися, охорона особняків коштує дорожче. Але все одно таку опцію може дозволити себе будь-хто. Наприклад, наші послуги коштують від 299 гривень на місяць.

Окрім цієї суми, потрібно буде одноразово вкласти гроші в обладнання та монтаж. З вибором може допомогти наш інженер. Для різних приміщень ми підберемо дротову або бездротову сигналізацію, необхідну кількість датчиків та озвучимо ціну роботи. Але встановлення може бути безкоштовним. Ми вже не раз наголошували, що встановлюємо АЯКС без додаткової платні на умовах акції.

Найкраще довірити монтаж сигналізації тій компанії, яка буде надалі вас охороняти. В такому випадку відповідальність не “ділиться” між різними виконавцями. Якщо ви хочете під’єднати до центрального нагляду обладнання, яке встановлювали самостійно, то може знадобитися огляд інженера. Так охоронна компанія зможе переконатися, що все працює як треба, або скоригувати деякі моменти.