Як захистити квартиру від злодіїв?

Кожен рік в Україні трапляється більше 20 000 квартирних крадіжок. Як захистити свою квартиру від пограбування? Розглянемо основні варіанти протидії злочинності.

Способи захистити квартиру від злодіїв:

 • Поставте подвійні металеві вхідні двері.
 • Встановіть надійний замок на 3-4 оберти ключа.
 • Встановіть на вікна грати, якщо квартира знаходиться на першому поверсі будівлі.
 • Зачиняйте вікна, покидаючи квартиру на кілька днів.
 • Відновіть функціонування склопакетів, щоб щільно зачинялися вікна.
 • Завжди забирайте листи з поштової скриньки.
 • Завішуйте вікна шторами, щоб не можна було розгледіти, що знаходиться у квартирі.
 • Потоваришуйте з сусідами, які повідомлять Вас у разі появи незнайомців біля дверей.
 • Заведіть собаку. Тварина стане другом та надійною сторожею об’єкта.
 • Наклейка на двері “ОСЕЛЯ ПІД ОХОРОНОЮ”, знижує бажання попастися на гарячому.
 • Встановіть систему безпеки та візьміть все під дистанційний контроль.
 • Засоби технічної охорони

  Дієвий спосіб — замовити цілодобовий захист з виїздом груп реагування. Подібний супровід коштує значно дешевше, ніж сімейні дорогоцінності, документи та антикваріат, що знаходиться у приміщенні. Сучасні системи технічної охорони здатні захистити не лише від злодія. Існують датчики, які миттєво виявляють витік газу чи появу диму.

  Тепер на кухні не станеться пожежі — ви дізнаєтеся про задимлення миттєво. Якщо забули вимкнути електроприлади перед виходом з оселі, можна це зробити дистанційно на смартфоні! Всі ці заходи знижують ризик втрати або пошкодження майна.

  Професійний злодій відкриває будь-який замок: питання тільки у часі роботи. Більша частина стандартних замків будуть зламані за лічені хвилини. Запобігти пограбування може хіба що сусід.

  Вона включить сирену і характерний голосний звук приверне увагу сусідів та налякає крадія. Після спрацювання приладів захисту, до квартири вирушає наряд охоронців. Крадії це розуміють і в такій ситуації скоріш за все будуть поспішати залишити квартиру з пустими руками.

  Додаткові переваги систем охорони

  У систем безпеки також є багато додаткових функцій. Наприклад, до системи може бути підключений датчик затоплення. Коли у приміщені протече труба, ви дізнаєтеся це не від сусіда знизу, а самостійно. І набагато раніше! Так можна буде швидко перекрити воду. І звичайно уникнути конфлікту та матеріальних витрат.

  Або можна віддалено виключати прилади з мережі, якщо ви раптом це забули. Також існують датчики, які фіксують підвищення температури та появу диму. Іншими словами, система безпеки націлена на те, щоб попередити вас у надзвичайних ситуаціях. І вона це зробить до того, як майно чи житло зазнає суттєвих збитків. Подібні системи ви можете знайти на нашому сайті.

  Компанії виробники пропотують цілі екосистеми, які можна впроваджувати поступово. Стартовий набір недорогий, але вже з ним можна укладати договір з охоронною компанією. Надалі датчики можна докуповувати поступово. І тим самим робити своє житло ще безпечнішим.

  Швидке встановлення. Для звичайних охоронних систем потрібно прокладати дроти. Це дорого та довго. Датчики Ajax зв’язуються між собою безпровідним способом. Кожен пристрій можна закріпити за лічені хвилини та без будівельного сміття. Завдяки такій мобільності обладнання легко демонтувати на час ремонту. А у разі переїзду взагалі забрати з собою.

  Смартфон — центр управління усіма системами безпеки. У ньому видно статус усіх датчиків: їхню температуру, заряд, включену систему. Смартфон також може бути ключем до включення та виключення охорони. Додаток максимально простий навіть для недосвідчених користувачів.

  Автономна система. Центральний хаб системи підключається до провідного інтернету. Але якщо зв’язок пропав, у ньому є слот для sim-карти. Господарю на телефон прийде сповіщення, що інтернет пропав, але все працює. Так само і зі світлом: у хабі є батарейка для підтримання автономної роботи до 16 годин. Якщо система не може зв’язатися з власником за допомогою додатку — йому прийде смс-повідомлення.

  Зовнішній вигляд. Просто подивіться, як виглядає обладнання! Система не зіпсує жоден інтер’єр. Все обладнання доступне у двох кольорах: чорному та білому.