fbpx

Як захистити свою квартиру від крадіжок?

Кожен рік в Україні трапляється близько 20 000 крадіжок. Дієвий спосіб убезпечити своє житло від пограбування — замовити захист охоронної компанії з виїздом груп реагування. Але сучасні системи безпеки здатні захистити не лише від вторгнення злодіїв. Існують датчики, які слідкують за затопленням у ванній кімнаті. А на кухні ніколи не станеться пожежі — ви дізнаєтеся про задимлення миттєво.І виключати всі електроприлади перед тим, як покинути оселю, можна за секунди на смартфоні! Всі ці заходи знижують ризик втрати або пошкодження майна.

Професійний злодій відкриває будь-який замок: питання тільки у часі роботи. Більша частина стандартних замків будуть зламані за лічені хвилини. Запобігти пограбування може хіба що сусід.

Або сигналка. Вона включить сирену і характерний голосний звук приверне увагу сусідів та налякає крадія. Після спрацювання приладів захисту, до квартири вирушає наряд охоронців. Крадії це розуміють і в такій ситуації скоріш за все будуть поспішати залишити квартиру з пустими руками.

Як вберегти майно?

У систем безпеки також є багато додаткових функцій. Наприклад, до системи може бути підключений датчик затоплення. Коли у приміщені протече труба, ви дізнаєтеся це не від сусіда знизу, а самостійно. І набагато раніше! Так можна буде швидко перекрити воду. І звичайно уникнути конфлікту та матеріальних витрат.

Або можна віддалено виключати прилади з мережі, якщо ви раптом це забули. Також існують датчики, які фіксують

підвищення температури та появу диму. Іншими словами, система безпеки націлена на те, щоб попередити вас у надзвичайних ситуаціях. І вона це зробить до того, як майно чи житло зазнає суттєвих збитків. Подібні системи ви можете знайти на нашому сайті.

Компанії виробники пропотують цілі екосистеми, які можна впроваджувати поступово. Стартовий набір недорогий, але вже з ним можна укладати договір з охоронною компанією. Надалі датчики можна докуповувати поступово. І тим самим робити своє житло ще безпечнішим.

Швидке встановлення. Для звичайних охоронних систем потрібно прокладати дроти. Це дорого та довго. Датчики Ajax зв’язуються між собою безпровідним способом. Кожен пристрій можна закріпити за лічені хвилини та без будівельного сміття. Завдяки такій мобільності обладнання легко демонтувати на час ремонту. А у разі переїзду взагалі забрати з собою.

Смартфон — центр управління усіма системами безпеки. У ньому видно статус усіх датчиків: їхню температуру, заряд, включену систему. Смартфон також може бути ключем до включення та виключення охорони. Додаток максимально простий навіть для недосвідчених користувачів.

Автономна система. Центральний хаб системи підключається до провідного інтернету. Але якщо зв’язок пропав, у ньому є слот для sim-карти. Господарю на телефон прийде сповіщення, що інтернет пропав, але все працює. Так само і зі світлом: у хабі є батарейка для підтримання автономної роботи до 16 годин. Якщо система не може зв’язатися з власником за допомогою додатку — йому прийде смс-повідомлення.

Зовнішній вигляд. Просто подивіться, як виглядає обладнання!  Система не зіпсує жоден інтер’єр. Все обладнання доступне у двох кольорах: чорному та білому.