fbpx

Для чого потрібна охорона квартир на пульт

Як відомо, незважаючи на реформи правоохоронних органів, криміногенна обстановка в нашій країні залишається досить складною. Тому, для збереження власного майна, власникам доводиться застосовувати додаткові засоби. Одним з найбільш ефективним захисту власної квартири від несанкціонованого доступу є пультова охорона такої квартири.

Що таке пультова охорона та як вона працює

Передусім, потрібно розуміти, що пультова охорона – це складна система, якість роботи якої залежить від ефективності всіх її складових частин. Першою частиною є охоронне обладнання, що монтується на об’єкті. Перед монтажем проводиться аудит об’єкта та розробляється план розміщення елементів обладнання, а також настроювання їх основних параметрів. Таке обладнання передає інформацію до головного приладу двома шляхами: за допомогою кабелів або використовуючи радіо – канал. Останній варіант дещо дорожчий.

Обладнання, що знаходиться на об’єкті, постійно має зв’язок з центральним пультом. Воно повідомляє туди всі відхилення від стандартного стану. Тобто, проникнення сторонній осіб на об’єкт, наявність забезпечення охоронного обладнання електроенергією тощо. Варто зауважити, що охорона спрацює лише у випадку, коли об’єкт поставлено на охорону. Буває, що власник об’єкту забуває це зробити. Тоді об’єкт лишається без охорони.

У випадку фіксації факту проникнення на об’єкт сторонніх осіб або інших нестандартних ситуацій, на об’єкт виїжджає група оперативного реагування. Якщо, звичайно, це передбачено угодою про надання охоронних послуг. Варто зауважити, що станом на сьогодні – пультова охорона є найбільш оптимальним способом забезпечити збереження майна у власній квартирі.

Чому пультова охорона квартири є найбільш надійною

Багато людей вважають, що достатньо встановити звичайну сигналізацію, і всі проблеми буде вирішено. Однак, я показує практика, такі рішення не завжди ефективні. Адже, зловмисники теж знають всі основні системи та способи роботи з ними. Крім того, звичайна сигналізація лише повідомить господаря квартири про випадок. А вже сам господар має вирішити, як саме він має відреагувати на повідомлення. У випадку дзвінка до поліції, далеко не факт, що поліцейські швидко приїдуть на об’єкт, маючі лише факт, що спрацювала «якась сигналізація».

З іншої сторони, пультова охорона забезпечує майже миттєве реагування спеціальної групи, що виїде на місце для детального вияснення ситуації. Крім того, пультова охорона передбачає всі можливі випадки, з затримкою групи реагування у корку на дорозі, включно. Саме тому, пультова охорона є найбільш надійним засобом захисту будь-якого приміщення. В тому числі і квартири. Тим більше, що охоронна компанія має значно більший рівень відповідальності, ніж поліція. Адже, мова йде про репутацію такої охоронної компанії.

Як правильно обрати компанію, яка реалізує надійну пультову охорону

Звичайно, щоб забезпечити високий рівень охорони власного майна, необхідно обрати охоронну компанію, що має відповідні технічні, організаційні та кваліфікаційні можливості. Однак, далеко не всі знають, на що саме треба звертати увагу при підборі охоронної компанії, яка забезпечить високоефективну пультову охорону. Між тим, є декілька конкретних ознак дійсно хорошої охоронної компанії:

  • Наявність ліцензії на охоронні послуги. Сам факт наявності такої ліцензії свідчить про те, що компанія відповідає, хоча б мінімальним вимогам для суб’єктів бізнесу, що надають подібні послуги. Тобто має відповідних спеціалістів та відповідне обладнання, що дозволяють виконати роботу на прийнятному рівні.

  • Великий досвід успішної роботи. Як правило, хороша компанія охоронного типу має можливість повідомити про клієнтів, яких вона вже успішно обслуговує. Наявність серед таких клієнтів солідних компаній говорить про досить високу кваліфікацію спеціалістів та про використання нею якісного обладнання, що може забезпечити високий рівень безпеки.

  • Членство в професійних асоціаціях. Компанія, що довго та успішно працює на ринку охорони, безумовно має бути членом певних організацій, в рамках яких вони обмінюються досвідом з іншими охоронними компаніями, проводять спільні навчання тощо. Крім того, у випадку форс – мажору, вони можуть розраховувати на кваліфіковану допомогу колег.

Звичайно, що солідна охоронна компанія завжди повинна мати постійний офіс, стаціонарні телефони та інші атрибути надійного суб’єкта господарської діяльності. Отже, обрати надійного партнера для охорони власної квартири не так вже й важко. В будь-якому випадку, варто пам’ятати, що пультова охорона є найбільш надійним засобом зберегти власне майно. При цьому, така схема не є дуже дорогою, і доступна для більшості українців.