fbpx

Якщо набридло дивитися на змальовані та пошкоджені стіни ліфту – час встановити камеру в ліфт?

Щодня жителі будинку проводять хвилину в ліфті, споглядаючи зухвалий вчинок хулігана. Найбільш ефективним засобом боротьби з недопалками та пошкодженням ліфтової кабіни є встановлення відеоспостереження у ліфті. Це зупинить зухвалі дії правопорушника або допоможе знайти винуватця ситуації. Загалом, відеонагляд підвищує рівень комфорту для кожного жителя багатоповерхового будинку. Зокрема, безпечніше перебувати на прибудинковій території, зберігається чистота під’їздів.

Щоб підключити відеонагляд в ліфті потрібна підтримка більшості мешканців житлового будинку. Самовільне встановлення буде розцінюватися як зйомка в особистих цілях. Уникнути цього дозволяє спеціальна наклейка, яка інформує про наявність камери у ліфті.

Звернемо увагу на кілька особливостей.

Обираємо камеру для ліфту з антивандальною конструкцією, щоб уникнути розбиття пристрою злісними порушниками.
Наші спеціалісти радять вибирати бездротові камери, які зручно підключати незважаючи на будову ліфтової шахти.
Щоб розпізнавати обличчя в режимі онлайн потрібна високоякісна камера. Варто зупинитися на панорамній камері від 4рх.
Знадобиться віддалений перегляд в реальному часі, щоб у разі правопорушення мати можливість спіймати порушника на гарячому. Всі пристрої спостереження варто поєднати в комплекс з трансляцією на один або кілька моніторів.
Центром системи є реєстратор. Для кількох камер буде достатньо 4 канального DVR. Якщо маєте плани розширити мережу спостереження на кілька поверхів та під’їзд – радимо стартувати з 8-ми канального DVR.
Щоб в будь-який момент відтворити архів відеозаписів знадобиться жорсткий диск на 1 ТБ.

Підвищення безпеки жителів

Система відеоспостереження дозволяє підвищити рівень безпеки та комфорту жителям будинку. З її допомогою можна знайти загублений телефон чи ключі, впізнати викладача велосипеду, надати докази пошкодження автомобіля.

Система спостереження може бути гнучкою, поєднуючи в собі камери та реєстратори від різних виробників. Ми допоможемо вибрати відповідну камеру, проконсультуємо щодо технології, налаштуємо віддалений доступ та управління з диспетчерської.

злочин у ліфті зняті на камеру
оптимальна камера для ліфту
Як вибрати камеру для пасажирського ліфту?

Асортимент онлайн магазинів переповнений пропозиціями відомих виробників, але це лиш ускладнює вибір покупцю. Тому потрібно описати модель камери, що підходить для підключення в ліфті, з позиції конструкції, матеріалу виготовлення та захищеності.
– Антивандальний захист IK10
– Ступінь захищеності IP67
– Купольна конструкція.
– Широкоформатний об’єктив.
– Роздільна здатність від 1.3 Mp
– ІЧ-підсвічування для нічного спостереження.
– Безпровідна технологія wi-fi
– Стійкість до вібрацій.

Особливості підключення камери в ліфті

Встановлення камери в ліфті дозволить запобігти вандалізму, курінню та розпису на стінах ліфтової кабіни. Допоможемо вибрати камери, що захищені від пошкоджень, мають стабільний сигнал та якісне відеозображення. Монтаж відеоспостереження у ліфті гарантує, що пасажири дотримуватимуться правил поводження з майном. Фіксувати камеру в ліфті потрібно на стелі у протилежному куті від дверей, при цьому зменшуючи фокус, щоб охопити весь простір ліфтової кабіни.

Якщо шукаєте експертів зі встановлення камери у ліфті, просто зателефонуйте! Домовимося про вигідну для вас вартість робіт та обладнання.

Яку користь отримають жителі будинку від камер в ліфті?

– підвищення безпеки пасажирів;
– підтримання порядку в кабіні ліфта, попередження вандалізму;
– запобігання неправомірній поведінці пасажирів;
– попередження крадіжок.

підключенні камер в ліфті